Kosmetická značka ENVY Therapy® včera (pondělí, 13.9.) uspořádala v Praze svou koktejl party. Ta se konala v galerii Artisème, která hrdě představuje dílo lokálních umělců. Přesně o toto spojení v důmyslném dress code v pastelových barvách, které jsou pro brand typické, šlo. ENVY Therapy® je ve své podstatě hrdá “česko- slovenská” značka. Na akci zavítala rovněž top modelka Karolína Kurková, která si spojení s ENVY Therapy® vybrala právě proto, že se jedná o česko-slovenský brand, navíc v rukou úspěšné podnikatelky a zakladatelky, Natálie Selvekové. 

Od svého vzniku tento kosmetický brand v čele s majitelkou Natálií Selvekovou a týmem dermatologů přemýšlel, konal a vyráběl produkty v česko-slovenský intencích. Selveková vysvětluje proč Praha přišla až po Bratislavě a své další plány: “Dnes se snažíme, a netajíme se tím, dostat Envy Therapy za hranice našich zemí. Věřím, že produkujeme světovou kvalitu. Chceme expandovat, ale zároveň se starat o stávající a dobře fungující zázemí. Česká republika v čele s Prahou byla v našem hledáčku již dávno, držíme se však hesla raději pomaleji, ale precizně. “ 

Párty se zúčastnilo mnoho zajímavých hostů, v čele s topmodelkou Karolínou Kurkovou, která přicestovala z amerického Miami, kde žije se svou rodinou. Karolína odstartovala spolupráci s ENVY Therapy® slovy: “Jsem šťastná, že jsem po náročném období, kdy jsme nemohli cestovat konečně doma. V nejlepší společnosti – mé drahé rodiny a Natálie s jejím týmem, za nimiž je vidět kus skvělé práce, se cítím skvěle.” O hudební program se postarala zpěvačka Ema Drobná s kapelou. 

Mezi dalšími hosty nechyběly ambasadorky značky ENVY Therapy® Dominika Cibulková, modelka Saša Gachulincová, návrhářka Vanda Janda a další české a slovenské osobnosti, které se skvěle bavily i nad tím, že jsou oblečené v liniích ENVY Therapy®, protože převládala jemná růžová, barva řady Clearing, zelenkavá, barva řady Antiaging, bleděmodrá, barva řady Hydrating či žlutá, barva řady Brightenning. 

VIP hosté si už během neděle a pondělí dopřáli kosmetické ošetření v ENVY Therapy® v pop-up beauty budoáru vytvořené pro tuto příležitost v hotelu Mandarin Oriental Prague. ENVY Klinika pak otevře v následujících měsících v samém srdci Prahy na Starém Městě svou první pobočku v Česku. Zde bude nabízet i kosmetické ošetření, prodejnu a postupně i dermatologické služby. 

Kdo si nenechal party ujít?

Karolina Kurková s maminkou


Natália Selveková


Michael Kovačík, Dominika Cibulková a Anderej Kusalík


Vanda Janda


Emma Drobná


Natálie Kotková
Foto: archiv

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account