126

Staráte se správně o své ruce?
Ruce jsou pro nás běžným nástrojem k jezení, řízení, oblékání, mluvení… jsou naším největším pomocníkem v každodenním životě. Dopřáváme jim ale dostatečnou péči, kterou si bezesporu zaslouží? Často je zanedbáváme a většinou jim nevěnujeme žádnou speciální starost. Obzvlášť v tomto zimním období, kdy je pokožka vystavována nepřízním počasí, potřebují také ruce trochu toho výživného pohlazení.
Mráz a sychravé počasí pokožku na rukou vysušuje, pokud ještě k tomu pracujete manuálně, nebo své ruce vystavujete pohledu zákazníků při vašem povolání, měli byste svým rukou dopřát každodenní rituál. Ne oči. To ruce to jsou okno do duše. 
Vezměte své ruce alespoň jednou týdně do SPA 
Jedním ze způsobů, jak můžete své ručky rozmazlit je, že jim dopřejete teplou olejovou lázeň. Nahřejte si mandlový či olivový olej lisovaný za studena a ponořte ruce do této koupele. Oleje lisované za studena dokáží pokožce předat maximum prospěšných látek a všechny své blahodárné účinky, které si uchovávají díky svému šetrnému zpracování. Ruce budou vyživené, vláčné a krásně hebké.

Noční zábal pro každý den 
Dalším způsobem je noční regenerační péče. Pokud nemáte přes den čas na olejovou lázeň, či jiný pečující rituál, využijte čas efektivně! Před spaním si ruce potřete silnou vrstvou výživného 100% bio bambuckého másla a oblečte je do bavlněných kosmetických rukavic. Budete překvapeni ranním pohlazením v podobě hedvábně jemných a krásně vyživených rukou. Pokud trpíte na záděry, tak tento zábal jim pomůže efektivně předcházet. Skvěle vyživí a zvláční kůžičku v okolí nehtů.

Citlivá, či problematická pokožka si zaslouží speciální péči 
Pokud celou zimu trpíte na přesušené ruce, nebo na ekzémy či lupénku, měl by se vašim nepostradatelným parťákem stát bioKarité balzám Atopikderm. Je expertem v péči o suchou a jinak namáhanou pokožku. Vyživuje, zvláčňuje a regeneruje kůži. Unikátní složení bio bambuckého másla, bio brutnákového a bio pupálkového oleje tvoří dohromady něco dokonalého. Navíc vás mile potěší jeho jemná a příjemná vůně.  

Nezapomínejte na to, že vaše ruce jsou zároveň vaší vizitkou
Věnovat náležitou péči je potřeba také nehtům a pravidelné manikúře, protože jen zdravě vypadající a krásně upravené nehty jsou tou správnou vizitkou. Křehké nehty posílí, zpevní a okolní kůžičku zjemní, masáž s bio Karité balzámkem na nehty s dýňovým olejem.

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account