Jsou to krásky, které nemusíte odsoudit pouze pro sport. Zas na druhou stranu, právě ony vás budou motivovat sbalit tašku a vyrazit do fitka, vyběhnout v teniskách, nebo nazout in-line brusle. 3D mikiny Utopy totiž nejsou oblečením, se kterým se vydržíte nepochlubit.
Nejde o další kýčový výdobytek čínského textilního průmyslu, ani o výrobek z Bangladéše, na kterém se nadřely děti. Mikiny Utopy jsou ukázkou toho, že móda může pořád vznikat i u nás. Navíc designová, skvěle funkční, promyšlená, ženská a dávající práci českým ženám. Protože přesně takovou mikiny Utopy jsou.
Funkční a krásné „Češky“
Dámské mikiny Utopy navrhli čeští designéři, kteří zatoužili nabídnout českým ženám něco, co u nás chybí. Funkční a současně designovou slow fashion pro sport a volný čas. Nejde též o extrémně drahé kousky a určitě si jich rády nakoupíte hned několik. Nabídka se postupně rozšiřuje a rozhodně je z čeho vybírat.
Dámské mikiny s překvapením
Čím jsou 3D mikiny Utopy zajímavé? Třeba právě svojí pestrostí a kvalitním potiskem, který na mikině vydrží řadu let bez znehodnocení praním či sluncem. Střihy i vzory navrhli čeští designéři, samotné mikiny i další oblečení značky šijí české švadleny. Ani pro materiál se nechodilo daleko. Není sice přímo český, ale vyrábí se na Slovensku, což je vlastně téměř doma. Má skvělé funkční vlastnosti, jež se hodí pro sportování i využití v rámci jiných volnočasových aktivit.
Mikiny s kapucí se vám budou líbit díky mnoha vychytávkám. Povedený je střih, který lichotí ženským křivkám. Zdá se vám kapuce jako zbytečnost? U Utopy mikin není a dá se i bez újmy používat. Je totiž podšita síťkou, díky které je ochráněn váš účes. Na mikině nenajdete žádné štítky ani nášivky. Při sportu a pohybu vás proto nijak nepodřou. Tyto „velké maličkosti“ dělají z mikin Utopy kousky, které budete ve svém šatníku milovat.
Foto: Utopy

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account