Odstartoval 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Věřte, že letos bude pěkně horko, už jen tím, že se nám představí nový český film Zátopek a na červeném koberci se objeví hvězdy jako Michael Cane nebo Johnny Depp. A to není všechno. Už jen zabalit stylové outfity, se kterými pomůžeme, a jen se těšit.
I když jedete jen na pár dní, ze své zkušenosti vím, že outfitů si vezmete minimálně pět. Proč tolik? Protože vás určitě čeká korzování po promenádě, návštěva filmu, koktejl, hudební koncert a odpolední či večerní posezení u drinků. A spousta focení, vždyť ve Varech je každý hvězda, která neuniká zájmu fotografů, tak ať jste řádně fashion oděná. Zabalte si do stylových cestovních zavazadel z arde.cz. tyhle fashion kousky.

Na promenádu luxusně
Je velmi pravděpodobné, že bude horko, takže volte materiály lehké a vzdušné. Punc luxusu vám dodají světlé barvy, ve kterých zvládnete i ostré slunce. A samozřejmě zlaté šperky jako bohyně. Zvolíte-li tyto materiály a barvy, klidně si v horku oblékněte i kalhoty. Na procházku zvolte podpatky, ale spíše širší. Ale i černé mokasíny či zlaté sandály nejsou vůbec k zahození. Nezapomeňte na stylovou kabelku, trochu větší. Co kdybyste si na promenádě něco koupila. Že žádnou hvězdnou nemáte? Mrkněte na arde.cz.
 
  

Na film stylově
Jako filmový fanda určitě zvládnete několikero filmů. Nasávejte atmosféru různých zemí, ze kterých filmy jsou, historických období, oblečení hvězd a svůj outfit okořeňte zajímavým prvkem. Stylové brýle, zajímavá košile, výrazný šperk, netradiční kabelku, fanouškovskou rozvernost a provokaci.

       

Na drinky žensky
Na denní či večerní drinky vyrazte žensky v sukni. Pěkné šaty dlouhé i krátké nebo plisovanou sukni. Jemné šperky, malé kabelky a sandály. „Protáhne-li se drink až do večera, mějte po ruce pléd, který vás zahřeje a budete stále vypadat elegantně a stylově.“ doporučuje Helena Harabinová, spolumajitelka značky my.pled. Navíc, jestliže z hotelu vyrazíte ještě za horka, snadno ho dáte do kabelky či pověsíte na ni.

Na koktejl v nadčasové klasice
I když na pozvánce nebude stát LBD – little black dress, malé černé si na koktejl oblékněte. Nikdy nezklamou a vždy splní svůj účel. Všechny herečky jsou si toho vědomy a na malé černé nedají dopustit. Kdo by se na chvíli nechtěl cítit jako Audrey Hepburn? Dolaďte je červenou rtěnkou, výraznějším šperkem a botami na podpatku.


         
Na koncert pod širým nebem uvolněně
Abyste mohla tančit, nasávat atmosféru i svěží drinky, potřebujete volnost. Zvolte kraťasy džínové nebo jednobarevné s vysokým pasem, tričko s potiskem a tenisky. A tančete, dokud budou hrát.

Foto: pinterest.com/ street style; archiv firem Arde.cz a Mypled.com; fotky produktů – archiv Arde.cz

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account