251

Zpěvačka a textařka Patricie Fuxová vystudovala prestižní světovou hudební školu Berklee College of Music, a stejně tak jako v Praze v lednu, i na našem únorovém Dni, kdy se budu mít ráda v BRNĚ, vystoupí se svou úžasnou hudební skupinou Vesna, která odkazuje ke slovanské mytologii. 
Patricie je zároveň také tváří kampaně brněnského Dne, kdy se budu mít ráda, a společně s dalšími ženami, které se rozhodly veřejně podpořit ženské sebevědomí a krásu, se na vás bude moc těšit *enzo*
KDY: 10.3. 2018
KDE: AVION Shopping Park Brno
 

POTVRĎTE ÚČAST NA FB UDÁLOSTI A MÁTE OD NÁS DÁREČEK V KAPSE *heart*

Díky své krásné tváři vypadá jako panenka. Leckterá žena by jí mohla závidět. Kdo by však řekl, že se tato krásná mladá žena v minulosti kvůli problémům s pletí styděla vyjít z domu. Když už nezabírala ani lékařská pomoc, musela přijít změna pohledu na sebe. Začala se zaměřovat na svou vnitřní krásu a problémy s pletí brzy zmizely. Od té doby nevnímá, jak lidé vypadají, ale to, co vyzařují. V každé ženě včetně sebe vidí bohyni. 
„Chtěla bych, aby se každá žena cítila jako bohyně!“

Co pro vás znamená zdraví? 

Zdraví je cítit se dobře na fyzické, mentální i duševní úrovni.

Co se muselo přihodit, abyste si jeho hodnotu opravdu uvědomila?

Měla jsem v životě více momentů, kdy mi tělo dávalo jasnou reakci, že musím něco změnit. Nejdřív to byly problémy s pletí, několik let poté cysta a také jsem měla problém s imunitou. Vždycky se mi tyto problémy podařily vyřešit vědomým přístupem a přírodní cestou.

Když se ohlédnete, co byste nyní ve svém životě udělala jinak?

Takhle nepřemýšlím. Tato otázka je ztráta času. Ptám se, co dnes můžu udělat jinak, abych zítra byla šťastnější. 

Co pro vás znamená krása?

Krása znamená vědět, kdo jsem, vážit si toho a zářit to do okolí.

Jaká alternativní metoda vám v životě nejvíce pomohla?

Vyzkoušela jsem spoustu různých metod, ale nelze říct, která z nich pomohla nejvíce. Je to většinou kombinací různých metod. Spouštěčem k vědomému přemýšlení pro mě byla hlubinná terapie od Brandon Bays. 

Máte sama sebe ráda?

Jo! A vy? 🙂

 Více informací najdete na www.denkdysebudumitrada.cz

PROGRAM BRNO

PROGRAM PLZEŇ

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account