281

Pohyb a zdravá strava jsou základem toho, aby se člověk cítil dobře. Především po stránce fyzické, i když sport výrazně přispívá taktéž k dobré náladě. Říká se, že působí jako přirozené antidepresivum, neboť se při něm vyplavují do těla endorfiny přezdívané hormony štěstí. A abyste se dobře cítili na těle i na duchu, je potřeba zaměřit se na kvalitu toho, co konzumujete či používáte.

Stylově a funkčně sportu vstříc

Ve chvíli, kdy se vydáte do tělocvičny, vyběhnete do přírody nebo vám učaruje jiná aktivita, je důležité cítit se pohodlně. K tomu vám pomůže to správné sportovní oblečení. Vytahané tričko a tepláky jsou možná fajn na domácí pohodu, ale na cvičení je opravdu mnohem výhodnější pořídit si funkční outfit. Budete vypadat skvěle a také se tak cítit, protože materiály používané pro výrobu sportovního oblečení jsou pečlivě vybírané. Jde o to, aby se sportovcům dobře pohybovalo, nikde nic nepřekáželo, neškrtilo a nevypadali po pěti minutách, že vylezli ze sprchy. Nepodceňujte ani doplňky, a teď nemluvíme jen o vychytané lahvi na pití a stylové sportovní tašce. Důležité jsou často chrániče či různé bandáže.

Jsme tím, co konzumujeme

Kvalita hraje hlavní roli zejména u potravin. I když máte pocit, že jíte něco velmi zdravého, při bližším zkoumání složení zjistíte, že tomu tak vůbec být nemusí. Ani při dietě není nutné se vyhýbat nějaké té dobrůtce a tukům, ty zdravé jsou naopak vítány. Někdy je potřeba si trochu pomoci i doplňky stravy, které nakopnou úbytek tam, kde něco přebývá či umožní růst toho, čeho se nedostává. Správně zvolená sportovní výživa pro trénink i regeneraci tělu jen prospěje.

Nákup, na který se budete těšit

Pokud v těchto vodách tápete, nechte si poradit odborníky. Specializovaný obchod GymBeam otevírá 2. června v pražském Karlíně novou designovou pobočku, která se bude v mnohém lišit od tradičních prodejen. Fitness Hub se pyšní jednoduchým moderním stylem, v němž se každý snadno zorientuje. Na první pohled, tak hned víte, kam sáhnout po tréninkových pomůckách, nebo kde si vyzkoušet oblečení. „Není to jen o nákupech, ale o lifestylu, eventech, inspirativních setkáních a lidech, kteří mají společné zájmy,” prozradil o novém Fitness Hubu Taras Meleshchenko, Retail Manager v GymBeamu. Pozornosti příznivců kvalitního stravování určitě neuniknou mlýnky, v nich si budou moci vytvořit vlastní čerstvé ořechové máslo. S obsluhou i výběrem produktů rád pomůže pečlivě proškolený personál. V případě, že raději nakupujete z pohodlí domova, můžete si objednávku z e-shopu nechat poslat do Fitness Hubu na Rohanském nábřeží 678/23 a pouze si ji vyzvednout bez nutnosti platit poštovné.

Nový Fitness Hub však nebude pouhou prodejnou, ale také prostorem pro pořádání eventů, workshopů, různých setkání, sportovních akcí a další událostí. Každý zde tak bude moci načerpat nové informace, získat jedinečné zážitky, poznat nové lidi a ještě více si otevřít dveře ke zdravému životnímu stylu.

 

Foto: se souhlasem GymBeam

Tagy:
3 Komentářů
  1. Romana Mlynářová 3 měsíci ago

    Inspirativní a přínosné

  2. Naděžda Křičenská 3 měsíci ago

    Prima novinka.

Napište komentář

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account