Vztahy nás učí každý den. Existují proto, abysme nebyli sami. Ale aby nám fungovaly, potřebujeme se naučit být rádi sami se sebou. Spousta lidí to nevydrží myslí si, že vyplní svou samotu tím, že si rychle někoho najdou. Jenže pak po několika letech zjistí, že nový vztah je přesně tam, kde ztroskotal ten původní.
Když poznáte nového partnera, vytvoříte si k němu duševní pouto. Aby vztah dlouhodobě fungoval, potřebujete v něm mít alespoň jedno společné propojení. Protože když vám po nějaké době opadnou růžové brýle, pak hledáte ve svém vztahu něco hlubšího. A pokud to tam není, pak máte tendenci hledat někde jinde.

Vztah je živý tvor

Ať už řešíte ve vztahu cokoliv, otevřeně spolu komunikujte. Nečekejte, že vám partner bude odezírat z očí vaše pocity. Bez komunikace se daleko nedostanete. Často se pak budete dostávat do situací nepříjemných konfrontací. 
Další nedílnou součástí je láska naprosté přijetí jeden druhého. Často totiž se vším nesouhlasíte. A je to naprosto v pořádku, protože každý z nás je jiný. Důležité je pochopení partnera bez dlouhosáhlého vysvětlování. Když jste napojení jeden na druhého, tak vnitřně cítíte, co ten druhý potřebuje. 
Zajímají vás další pomocné kroky ke zlepšení vašeho vztahu? Pak si stáhněte e-book zdarma, který se na vás těší zde>>

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account