Rok 2022 se nezadržitelně blíží ke svému konci, což znamená jediné: najít v šatníku třpytivé šaty, v kosmetickém šuplíku zlaté oční stíny a samozřejmě přijít na svůj poslední termín v oblíbeném nehtovém studiu. Dost bylo vánočních nehtů, teď budete chtít zářit! Potřebujete inspiraci? Od toho jsme tady! Ať už máte rádi minimalistický nail art nebo naopak dáváte přednost lesku a záři, vybrali jsme pro vás ty nejvíc cool možnosti pro vaši novoroční manikúru, se kterou perfektně odstartujete vás další úspěšný rok.

Inspirujte se nápady na stylovou novoroční manikúru:

Foto: se souhlasem Amyle Nails / Pinterest

1. Šik černá se špetkou metalických odstínů

Když přijde na novoroční oslavy, černá může být prostě tou nejslavnostnější možností. A pokud ji navíc zkombinujete s metalickými odstíny, máte o šik party variantu snadno a rychle postaráno.

Foto: se souhlasem Disseynails / Pinterest

2. Hvězdná manikúra

Hvězdy, kam se podíváš. Najdete je mezi dekoracemi, na oblečení, ve světě krásy i na obloze… tak proč se jimi neinspirovat i při výběru designu vašich nehtů. Zvlášť na Silvestra nás nenapadá lepší volba! 

Foto: se souhlasem Naominailsnyc

3. Konfetové nehty

Čas přestat se brát chvilku vážně a pro inspiraci se zastavit u svých malých ratolestí. Co třeba zvolit veselé barvy, inspiraci konfetami, hodně třpytu a ještě více lesku? Manikúra pro začátek nového roku jako stvořená!

Foto: se souhlasem Heygreatnails / Pinterest

4. Diamantová manikúra

Výhodou těchto nehtů je bezesporu fakt, že si je při troše šikovnosti snadno vytvoříte doma. Stačí investovat do spousty malých třpytivých kamínků, které budou připomínat zářivé diamanty. A při jejich výrobě si klidně broukejte „Shine bright like a Diamond“ od Rihanny.

Foto: se souhlasem Polished Yogi / Pinterest

5. Pastelové nehty se špetkou třpytu

Mramorový vzhled nehtů je v posledních letech více než aktuální záležitostí. Upgradujte je tentokrát na příchod roku 2023 a přidejte pastelové barvy a třpytivý vrchní lak. Nemůžete udělat chybu!

Foto: se souhlasem Disseynails / Pinterest

6. Sněhové vločky

Pokud se necítíte na slavnostní manikúru, hledejte svou inspiraci v zimním období. Ale i na tu klidně můžete použít krapet lesku nebo třpytu v podobě diamantových kamínků. 

Foto: se souhlasem Thehotblend / Pinterest

7. Ombré francouzská manikúra

Spojte dvě oblíbená věci najednou a na začátek roku vsaďte na francouzskou manikúru do tvaru V. Krémové odstíny, šik černá a metalické barvy jsou naprosto boží kombinací!

Foto: se souhlasem Pop Polished

8. Noční obloha

Co může být více magické než manikúra hvězdné noční oblohy? Garantujeme vám, že u ní jednou nezůstanete a tento design v tmavě modrém nebo černém odstínu s třpytkami se stane vaším novým poznávacím znamením.

Foto: se souhlasem Betina Goldstein / Pinterest

9. Třpytivý motýlci

Možná namítnete, že infantilní vzor motýlků přenecháte raději svým náctiletým dcerám, ale to by byla velká chyba! Tato manikúra je přesnou tou kombinací rozvernosti, hravosti a stylu, který s příchodem nového roku budete chtít nosit.

Foto: se souhlasem Beautyworksbyamy / Pinterest

10. Art-deco manikúra

Ohhh, ano! Tato manikúra je to pravé pro všechny milovnice umění, které se nebojí zkoušet nové věci, ale přesto nedají dopustit na klasiku. Pokud si je budete chtít vytvořit doma, neváhejte udělat pruhy nerovnoměrné a s texturou, což vytvoří součást sochařského kouzla.

Foto: Shutterstock, se souhlasem Amyle Nails, Disseynails, Naominailsnyc, Heygreatnails, Polished Yogi, Thehotblend, Pop Polished, Betina Goldstein, Beautyworksbyamy / Pinterest

Zdroj: Wikipedia Commons, Pinterest

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
10 Komentářů
 1. Kristýna Štírová 1 rokem ago

  Já si dělám manikúru sama a dělala jsem si ji 23. prosince, abych ji měla už na Štědrý den a pak na všechny ty návštěvy. No a pak ještě jednou mezi svátky, protože byl prostě čas a dovolená. Leden je pro mě pak hlavně ve znamení regenerace a očisty. Takže čistící pěna na obličej, běhání, dřepování a dietka. Škoda, že nejsou Vánoce v červenci. Ty saláty se v létě tráví prostě trochu snadněji. 😀

 2. VěraTománková 1 rokem ago

  ty jsou krásné 🙂

 3. Iveta Ušáková 1 rokem ago

  Určitě bych si vybrala, nejvíce se mi líbí ombré francouzská manikúra.

 4. Tamara Schovancova 1 rokem ago

  Miluji francouzskou manikúru

 5. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  Je to i hezké, když někdo snese takové nehty, já ne..jako upravené ano, ale ne dlouhé a už vůbec ne třpitivé, nápadné, mám ráda spíš nenápadnost 🙂

 6. EsterNováková 1 rokem ago

  Když už si ženy takto zajdou na nehty někam k profesionálům, tak by stejně jako já od svého muže měly dostat aspoň nějaký nový https://www.brunoshop.cz/ocelove-retizky/ řetízek, nemám pravdu? A nebo vlastně cokoliv z oceli. Na to však chlapi často prdí. Ti jsou rádi že mají na pivo a na kořalku. Tam to končí. Pro nás nic.

 7. MartinaBěhalová 1 rokem ago

  Nádherné nehty obdivuji

 8. Některé nehty mi přijdou elegantní, ale dost už pak přehnaných. No já si na toto vůbec nepotrpím.

 9. NelaVávrová 1 rokem ago

  paráda, moc pěkné, doporučuji i ozdravnou kúru ve formě olejíčku.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account