Vánoční výzdobu své domácnosti už máte? Výborně! Teď přichází čas pro vás… Pokud chcete zazářit u rozbalování vánočních dárků, pak rozhodně doporučuji upravit své nehty ve svátečním duchu. I svou manikúrou totiž můžete dát najevo, jak moc máte Vánoce ráda. Motivy sněhových vloček, červeno-zeleno-bílé barevné kombinace, kamínky i třpytky jsou vítaným zpestřením vaší běžné úpravy nehtů a budou skvělou tečkou vaší vánoční výzdoby.

Jakou manikúru letos na Vánoce zvolit? 

Vybrali jsme pro vás čtyři největší trendy ve sváteční úpravě nehtů pro zimu roku 2020. Jaká je vaše favoritka? Napište mi do komentářů.

Motiv sněhových vloček

První sněhové vločky nemusí být záležitostí jen vaší zahrady, ale stejně tak můžete použít tento motiv i na vašich nehtech. Vybrat si můžete z tradičních světlých barev, ale tato manikúra bude skvěle fungovat i ve výrazných barvách jako je červená, modrá nebo zelená. Fantazii se meze nekladou.

Motiv vánočního stromku

Čím víc oslavit ducha vánoc, než motivem vánočního stromku přímo na vašich nehtech? Pokud zelená barva není vaší favoritkou, použijte ho v kombinaci s jinými vánočními symboly a barvami jako je červená či zlatá. Různě barevné nehty jsou hitem letošního roku.

Motiv sněhuláka

Pokud nám bude počasí přát, rozhodně si ho můžete postavit přímo na vaší zahradě nebo v parku. V opačném případě je ideální volbou udělat si vlastního sněhuláka na vašich nehtech. Tato manikúra je tu pro všechny ženy, které baví nehty pod heslem: „Hlavně s humorem.“ 

Motiv vánočního mixu

Motivy vánočního cukroví, jmelí, ale i oblíbeného balícího papíru… Proč nezkusit letos na Vánoce něco originálního. Veselý design nehtů je letošní zimu nejžádanějším požadavkem ve všech kosmetických salonech. Nedivíme se! Můžete je totiž zvolit v minimalistických barvách, ale i se odvázat nečekanými vzory a motivy. 

Foto: Shutterstock, Pinterest

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account