Kdo dnes nakupuje za plné ceny? Slevy dnes nejsou pouhou výhodou. Už jde i o hru, adrenalin, kdy hledáte, co nejvýhodnějšího pro sebe zakoupíte a o to větší radost ze svého úlovku máte. Může jít o zboží z oblasti módy, elektroniky, ale i potřeby pro zvířata vás nemusí stát celé jmění. Výhodné nákupy se dnes netýkají neznámých značek, slevy můžete mít do obchodů AboutYou.cz, Notino, eobuv.cz. Alza, Sephora a dalších značek. Jak hledat ty nejlepší nabídky na internetu? Víme, jak na to.

Slevové kupony na internetu – kde je hledat

Možná máte pocit, že žijete ve světě slev. Z jedné strany na vás křičí sezónní slevy na letní zboží už na začátku června. A ani se nerozhlédnete, už tu máte blackfriday, cybermonday, můžete výhodně nakoupit starší kolekce. Do toho se vrhají I různí tzv. influenceři se svými kódy na slevy. Je pravda, že skutečně žijeme v době slevové, ovšem právě proto, že se toho na nás valí tolik, už nestíháme vyhledávat ty nejvýhodnější akce. Spíš se nám něco zalíbí, něco potřebujeme a složitě hledáme, jestli na to není někde kód. Proto je optimální mít v záložkách spolehlivou stránku, která všechny slevové kupóny sdružuje, je aktuální a spolehlivá.

Slevy na internetu – AboutYou.cz

Pokud nakupujete na interentu, nechcete samozřejmě platit více, pokud nemusíte. V celkovém součtu vám slevové akce mohou ušetřit i několik tisíc korun. Kdybyste ale měli pro každý obchod hledat konkrétní slevu, zblázníte se. Naštěstí existují weby, které slevové kupony sdružují. Mezi ně patří www.kuponovnik.cz. Najdete zde velký výběr slev od zboží ze sorty kosmetiky, nábytku, doplňků, potřeb pro domácnost, oblečení a jiného zboží. Můžete ušetřit až 90 % z původních cen. A najdete zde prvotřídní značky jako jsou slevové kupony AboutYou.cz, Alza, Sephora, Bibloo, Orsay, Baumax, Sconto, Philips, Insportline a mnoho dalších firem. Nemusíte se bát, že se na webu nevyznáte, nabídka je rozdělená do různých sekcí, lze tak hledat slevu podle vašeho oblíbeného obchodu.

Slevy na internetu – na co si dát pozor

Jen si dávejte pozor na některé triky obchodníků. Ne každý web je spolehlivý. Dost často se stává, že uvedené zboží je označeno jako zlevněné, ale obchodník ve skutečnosti zboží nijak neslevil. Proto tedy danou nabídku na internetu schválně sledujte na více webech a dívejte se na pohyb ceny u daného prodejce. Optimální je tedy najít spolehlivý a nezávislý srovnávač, což Kuponovnik.cz je. Na takovém webu jste ve výhodě, že lze díky pár kliknutím zjistit, v jakých cenových relacích se zboží nabízí.

Kupony na slevy – bezpečnost

Bohužel právě tím, že jde o atraktivní slevy, tak podvodníci toho využijí. Přes jejich stránky se zaregistrujete a už jim dáte údaje, které se dají zneužít. Spíš se to stává v zahraničí. Stejně tak jako weby na slevy vás proklikem dostanou na homepage dané značky. Jenže dejte si pozor, na jakou stránku jste se dostali. Originální značky mají logickou adresu, jako je sephora.com, mango.com. Dejte si tedy pozor, pokud je tam například písmeno navíc, adresa je příliš dlouhá nebo vás prolink přesměruje vůbec na podivnou doménu. Weby na slevové kupony si proto předem trošku prolustrujte. Na internetu se podívejte na zkušenosti jiných uživatelů a zjistíte, jestli jde o seriózního poskytovatele apod.

Slevové kupony – pozor na podvod

Jak si tzv. proklepnout web? Nejjednodušší je zkontrolovat si údaje o firmě. Obchodní jméno, IČO, DIČ, telefon, adresu či bankovní spojení. Zjistěte si klidně detaily na obchodním rejstříku, lze si dohledat zmíněné recenze na internetu. Samozřejmě ale berte leccos s rezervou, protože jednak je 100 lidí a 100 chutí a především větší značky neuspokojí každého, takže nějakou negativní zkušenost tam prostě najdete. Navíc zde mohou bujet konkurenční boje a někteří konkurenti pak mohou schválně pomlouvat právě jiné podobé značky na trhu. Zdánlivě pod roušku rouškou anonymity se konkurence schválně pomlouvá. Takže berte v potaz, že pokud je 90 % kladných reakcí, nebude s obchodem problém.

Jak nakupovat na internetu bezpečně?

Buďte opatrní. Abyste někomu nenaletěli, nejlepší je si pro první nákup z e-shopu objednat něco menšího., abyste v případě problému nepřišli o mnoho peněz. Optimální je zaplatit a vyzvednout si zboží až na kamenné pobočce. Pokud je vše v pořádku, tak na podruhé, až zjistíte, že můžete prodejci věřit, zvolíte pohodlnější formu objednání, dodání i zaplacení. Ne každý e-shop toto umožňuje, nebo obchod bude mít výdejnu daleko od vás.

Slevové kupony na jednom místě

Slevy se dnes vztahují na spoustu produktů, navíc u mnoha z nich (např. oblečení) zde slevy často najdete ještě dříve v kamenném obchodě. Navíc e-shopy mají většinou větší výběr, protože mají jednodušší systém skladování. A v neposlední řadě e-shopy nabízí aktuální zboží za menší ceny než kamenné pobočky, protože neplatí drahý nájem za prostory. Takže i proto nakupujte na internetu. A samozřejmě díky tomuto prostoru se snadněji dostanete ke slevám, protože se dají snadno aplikovat. Pak stačí najít vhodný web, kde naleznete všechny potřebné slevy. Pokud jde o platformu, která nabízí i přehled slevových akcí a do kdy akce platí a za jakých podmínek. Nemusíte tak pracně hledat na mnoha webech, kde máte nejvýhodnější nákup. Využijte slev, které se vám nabízí a nakupujte výhodně. A chytře. Proto nemarněte svůj čas hledáním. Najděte si proto to nejlepší a nejvýhodnější místo, kde si vzpomenete na danou značku a hned uvidíte, jestli má akci zajímavou pro vás.

Foto: Shutterstock

Tagy:
1 Komentář
  1. Tereza Poláková 6 měsíců ago

    Taky miluju slevy a různé slevové kupóny 🙂 . Manžel mi už zakázal, abych si je na internetu hledala, protože podle něj hodně nakupuju. Já si to nemyslím. Jsou to všechno důležitý věci, které se mi hodí. Hlavně to oblečení. Pak bych totiž neměla co na sebe 😀 .

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account