Barevné, výrazné a sexy. Přišel čas schovat do šuplíku svojí oblíbenou minimalistickou „nude“ paletku očních stínů a na léto si pořídit pomocníka, který sladí vaše líčení s každým barevným kouskem vaší letní garderoby. Na trhu jich najdete nepřeberné množství, jež vás ohromí nádhernými odstíny, pigmentací, třpytkami a hlavně svou multifunkčností. Abychom vám usnadnili práci s výběrem, našli jsme ty nejvíc stylové, se kterými zvládnete okořenit svoje letní líčení snadno a rychle. 

Jakou paletku očních stínů si na léto vybrat?

Foto: se souhlasem Makeup Revolution

Fantasy

Paletka pro líčení očí Makeup Revolution Fantasy vám otevře možnosti vytváření těch nejúžasnějších variací očního make-upu s důrazem na zemité barvy. Odstíny se mezi sebou snadno kombinují a snadno se nanáší. 

Foto: se souhlasem I Heart Revolution

Mini Match

Oční stíny I Heart Revolution Mini Match vám umožní vystínovat víčka podle vašich představ a dodají každému líčení nový rozměr. Navíc jsou v praktickém malém balení, které se vám snadno vejde i do kabelky.

Foto: se souhlasem Essence

Code: Fancyyyy!

Chystáte se na vzrušující letní party? Paletka očních stínů Essence CODE: Fancyyy! Vám pomůže vytvořit dokonalé líčení přesně pro tuto příležitost. Obsahuje 18 vysoce pigmentovaných odstínů – od matných po třpytivé, růžové i modré. 

Foto: se souhlasem Gabriella Salvete

Diamante

Překvapte své okolí nevšedními kombinacemi líčení a zahalte svůj pohled do intenzivních barev s vysokou pigmentací. Paletka Gabriella Salvete Eyeshadow 9 Shades Palette přináší 9 stínů s matným, holografickým, metalickým či třpytivým efektem.

Foto: se souhlasem Lovely

Cupcake

Máte rádi pastelové barvy? Pak si paletku Lovely Cupcake zamilujete! Umožní vám totiž velmi rozmanité líčení s matným i třpytivým efektem, které snadno využijete pro všechny své hrátky s letním make-upem.

Foto: se souhlasem Dior

Couleurs Couture

Ikonická paletku očních stínů Dior 5 Couleurs Couture vám nabídne odstíny, které se nádherně mezi sebou dají kombinovat a výsledkem bude matný, saténový, perleťový, metalický nebo třpytivý look. Součástí balení je i praktický aplikátor pro dokonalý výsledek.

Foto: se souhlasem Too Faced

Italian Spritz

Přeneste se k jezeru Como v Itálii (bez letenky) s touto jiskřivou, svěží paletkou očních stínů Too Faced Italian Spritz inspirovanou sladkými citrusy. 18 odstínů nabídne spousty zábavy s letním líčením, které můžete využít nejen na své plánované letní dovolené, ale i během léta ve městě. 

Foto: se souhlasem Sephora

Noon light

Malé paletky líčení ve snadno kombinovatelných sadách od Sephora Collection jsou praktickou záležitostí do kabelky. Sada teplých růžových odstínů Noon light bude ideální pro líčení připomínající žár poledního slunce. 

Foto: se souhlasem Rare Beauty

Give Yourself Grace

Elegantní paletka očních stínů Rare Beauty Discovery v odstínu Give Yourself Grace obsahuje 7 růžových barev v řadě dlouhotrvajících odstínů inspirovaných legendární tekutou tvářenou Soft Pinch. Její praktická velikost je pak ideální na cestování nebo k uložení do kabelky.

Foto: se souhlasem Pat McGrath

Belle of the Ball

Baví vás seriál Bridgertonovi? Pak tuto paletku očních stínů od Pat McGrath rozhodně potřebujete do své kosmetické výbavy. Svým výběrem odstínů perfektně připomíná aristokratické zahrady a lesk hodný královny.

Foto: se souhlasem Pat McGrath, Rare Beauty, Sephora Collection, Too Faced, Dior, Lovely, Gabriella Salvete, Essence, I Heart Revolution, Makeup Revolution

Zdroj: Wikipedia Commons

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
3 Komentářů
  1. HelenaSvatková 9 měsíců ago

    Tyto produkty nepoužívám, pouze při sváteční příležitosti, ale mám vždy od kosmetičky upravené obočí, také horní a dolní linky (permanentní make-up), již několik let, což nahradí používání dekorativní kosmetiky a cítím se vždy upravená.

  2. Lenka Hudečková 10 měsíců ago

    vůbec nepoužívám, vypadala bych asi jako velikonoční vajíčko 🙂

  3. NelaVávrová 10 měsíců ago

    Děkuji za inspiraci, ty první mě velice zaujaly, ale bohužel nebo spíše bohudík se maluji už výjimečně (jednou za rok) 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account