456

Doby, kdy jsme vytírali podlahy klečící na kolenou s hadrem na podlahu v ruce, jsou už naštěstí dávno minulostí. Dneska si do domácnosti můžeme vybrat pomocníky, kteří většinu práce „oddřou“ za nás a mnohdy ji ještě udělají kvalitněji. Jedním z takových je právě mop. Ovšem… není mop jako mop! Důležité je vybrat ten správný právě pro vaši domácnosti, se kterým zvládnete úklid opravdu s minimální námahou a dokonalým výsledkem. 

Rychlejší a efektivnější způsob úklidu podlah

Plochý mop 1.2. Spray Max od značky Vileda si hravě poradí s každým typem podlahy. Navíc k němu nepotřebujete žádné příslušenství, takže je doslova v pohotovosti z minutu na minutu. A to se rozhodně hlavně u rodin s malými dětmi vyplatí! 

Foto: se souhlasem Vileda

Skládá se z oboustranné mycí hlavice, rozprašovací trysky a integrované nádržky s objemem 500 ml umístěné na rukojeti, kterou stačí před uklízením naplnit čistou vodou, popřípadě přidat několik kapek čistícího prostředku. Jediné, co dál musíte pro dokonale čisté podlahy udělat je, zmáčknout spoušť! Vodní trysky mopu rozptýlí na podlahu jemnou mlhu, která poskytuje dostatečnou vlhkost pro dokonalou čistotu bez poškození povrchu. Snadné, praktické a 100 % uživatelsky funkční. 

Foto: se souhlasem Vileda

Oboustraný čistící návlek je vyrobený z kvalitního mikrovlákna, díky kterému z podlah odstraníte až 99 % bakterií a virů (Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinný koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic. Testováno externí laboratoří.) Navíc ho můžete ho prát v pračce až na 60 stupňů Celsia.

Foto: se souhlasem Vileda

Foto: se souhlasem Vileda

Tagy:
4 Komentářů

Komentáře jsou uzavřeny.

 1. Romana Mlynářová 4 měsíci ago

  Líbí se mi 🙂

 2. Hanka Vránová 3 měsíci ago

  Tak toto by se mi taky líbilo mít doma. Myslím si, že takový mop dokáže člověku při úklidu ušetřit spoustu práce. Do budoucna určitě pořídím. Co bych ale chtěla teď je spíš robotický vysavač. Myslím si, že k nám domů by klidně stačil i nějaký levnější. Dívala jsem se, že pár jich mají například na https://www.tera.cz/ a ty ceny nejsou vůbec špatné, tak nad tím teď hodně přemýšlím.

 3. Lenča 3 měsíci ago

  Mám doma, super věc vždy po ruce, jednoduché a rychlé řešení úklidu.

 4. EsterNováková 2 měsíci ago

  Mopem vytírám často, ani by mě nenapadlo, že by si někdo na domácí práce používal něco jiného. Jako hadr do ruky také občas vezmu, ale není to tak horké. To už musíme třeba otírat https://www.atan.cz/zahradni-nabytek venkovní nábytek nebo něco takového. Jinak mě nikdo s kusem hadru v ruce nevidí. Prach dělají děti. Ať se taky v domácnosti nepředřu.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account