Vakuovačka je perfektním pomocníkem pro každou hospodyni, která chce uchovat čerstvé suroviny nebo hotová jídla tak, aby vydržela v té nejlepší kvalitě co možná nejdéle. A pro maminky to platí dvojnásob. Řešením pro efektivní a jednoduché skladování potravin je chytré vakuování Zwilling Fresh & Save! 

Pětkrát déle čerstvé

Pečivo, maso, ryby, hotová jídla, zelenina či ovoce vám díky vakuování potravin vydrží až 5x déle čerstvé. Speciální technologie pomáhá uchovat jejich jedinečnou chuť, vitamíny, živiny a minerály a v mrazničce předchází poškození surovin jejich náhlým zmrazením. Efektivní odsátí zbavuje jídlo všech nežádoucích bakterií, a navíc zpomaluje jeho stárnutí. Kromě klasického vakuování potravin je možné přikoupit si také vakuovací špunty na víno, které zpomalují proces oxidace a významně tak prodlužují čerstvost, buket, aroma i chuť otevřené lahve vína.

Minimalistický design

Odhoďte všechny vakuovací sady, které jsou těžké, zabírají hodně místa, a ještě se s nimi špatně manipuluje. Vakuovačka Zwilling Fresh & Save je spojením minimalistického designu, prémiových materiálů a jednoduchého ovládání. Součástí balení je elektrická pumpa na vakuování potravin, dvě vakuové dózy a čtyři sáčky do vakuovačky. Zmáčknutím jednoho tlačítka se zapne a sama pozná, kdy se má zase vypnout.

Chytré vakuování

K šetrnému uchovávání potravin vám stačí smart aplikace ve vašem mobilu. Ta bude vždy po ruce, když budete chtít zjistit aktuální seznam potravin v lednici a jejich momentální kvalitu. Chytrá vakuovačka vás upozorní na blížící se datum spotřeby, pomůže s naplánováním nákupního listu a poradí i se zdravým a chutným receptem na oběd. 

Šetřete čas i peníze 

Průměrný Čech vyhodí ročně až 46 kilo potravin. Vyhněte se nežádoucímu plýtvání a nakupujte jen ty suroviny, které opravdu využijete. Díky Zwilling Fresh & Save si sami můžete navrhnout jídelníček do více dní a ušetřit tak váš drahocenný čas i peníze. Vakuové dózy můžete vzít s sebou na cesty, do práce nebo na výlet. Jídlo si v nich kdykoliv ohřejte a rovnou také zkonzumujete. Silikonový uzávěr se postará o jedinečný chuťový zážitek.

Odpovědně k životnímu prostředí

Přemýšlíte o tom, jaké má vaše vaření dopad na životní prostředí? Chytré vakuování Zwilling Fresh & Save není pouze praktický pomocník do kuchyně, ale jde o ohleduplný způsob udržitelného skladování potravin. Skleněné vakuové dózy i vakuové obaly můžete využívat opakovaně, díky čemuž jsou oproti klasickým plastovým sáčkům šetrnější k přírodě i k vašemu zdraví. 

Foto: archiv

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account