117

Trápí vás horko, ale je vám líto peněz za pořízení klimatizace? Možná si říkáte, že léto za chvíli skončí a co pak s ní. Možná přepočítáváte náklady na pořízení klimatizace na počet horkých týdnů v roce. A možná jsou tyto rovnice špatné, protože existuje klimatizace, která vám změní život k lepšímu po celý rok.
Takovou je totiž mobilní klimatizace G21 Envi s WiFi, chytrá klimatizace s celoročním využitím.
V létě i v zimě
A jak vám chytrá mobilní klimatizace G21 Envi s WiFi může sloužit po celý rok?

  Ochlazuje vzduch v létě
  V místnosti udržuje zvolenou ideální teplotu, takže nepadáte únavou z horka, neodkládáte domácí úkony na noční ochlazení a cítíte se celkově líp.
  Odvlhčuje vzduch kdykoliv je třeba
  Pozor, to je hodně důležité! Při dlouhodobé zvýšené vlhkosti vzduchu se začnou tvořit plísně a jejich škodlivé spóry člověk vdechuje. Mají tak velmi nepříznivý dopad na zdraví dospělých i dětí. Ideální vlhkost vzduchu v bytě je mezi 40 – 60 %. Při vlhkosti vzduchu nad 60 % už začínají kondenzovat vodní páry – a jsme zase u těch škodlivých spór.
  Přitápí v chladných dnechPřed začátkem topné sezóny v bytových domech i po jejím ukončení často přijdou dny, kdy venkovní teplota klesne, v bytě se ochladí, ale topení už/ještě nehřeje. I v rodinném domě nebo v bytě s vlastním kotlem, kde si můžete topení řídit sami, přijdou dny, kdy se ještě kotel nevyplatí zapínat. A při přesunu na chatu či chalupu, kde si chcete užít jen krásný podzimní nebo zimní víkend, vyhřátou místnost od klimatizace G21 Envi oceníte taky.


  Co znamená, že je G21 Envi “chytrá klimatizace” a k čemu ta WiFi?
  Mobilní klimatizaci G21 Envi totiž můžete ovládat na dálku odkudkoliv. Díky WiFi připojení a mobilní aplikaci, kterou si zdarma stáhnete do svého smartfonu, si klidně z práce nastavíte teplotu, jaká vás má v bytě vítat po příchodu domů. Když ji zapomenete vypnout při odjezdu na dovolenou nebo na víkend, uděláte to klidně odkudkoliv.

  Jakých hlavních chyb se zákazníci nejčastěji dopouští při výběru klimatizace?
  Při výběru klimatizace se lidé většinou zaseknou na technických parametrech, které výrobci klimatizací udávají. Přečtou si zkratky v názvech, přeskočí k ceně, ale už se nedostanou k dalším důležitým informacím a údajům.
  Co o klimatizaci skutečně potřebujete vědět?

   Jestli je mobilní nebo nástěnná
   Pro montáž nástěnné klimatizace totiž potřebujete stavební úpravy, které jednak nejsou zrovna snadné, znamenají následný opravdu důkladný úklid a navýší cenu klimatizace o náklady na řemeslníky. Navíc si nástěnnou klimatizaci nemůžete dovolit v pronajatém bytě nebo domě či v zatepleném paneláku.
   Mobilní klimatizace vám žádné starosti nepřinese. Koupíte ji, rozbalíte, postavíte tam, kde ji potřebujete, vyvedete oknem ven hadici na odvod teplého vzduchu a zapnete.
   Pro jak velkou místnost/prostor je určená a co všechno umí
   Zatímco nástěnná klimatizace ochlazuje výhradně prostory, kde je nainstalovaná, mobilní klimu G21 Envi snadno přesunete tam, kde ji právě potřebujete. Ve dne je v obýváku, večer v ložnici, po velkém koupání dětí ji necháte odvlhčit zapařenou koupelnu a při ochlazení prohřeje pokoj, kde si chcete v klidu posedět bez halení se do tří svetrů.
   A samozřejmě kolik klimatizace stojí
   Vzhledem k tomu, že je G21 Envi multifunkční klimatizací s celoročním využitím, je její cena velmi nízká a její pořízení se vyplatí.

   Foto: Shutterstock/Envi

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account