Chcete změnit nebo vylepšit svůj domov? Třeba jen nějakou drobností, jež by vylepšila váš současnou domácnost, ale zároveň nepřesáhne váš rodinný rozpočet? Neváhejte vstoupit do světa bytových architektů. Dostanete se vstupenku k interiéru, kterému nebude chybět styl, vkus a hlavně „wow efekt“. Navíc to vše vás bude stát méně, než byste si mysleli! Jste připraveni změnit svůj prostor? Přečtěte si naše rady, proč je právě pro vás bytový architekt ideálním řešením.

Jaké jsou nejdůležitější důvody, proč oslovit bytového architekta?

1. Ušetří vám peníze

Foto: Shutterstock

Kolikrát se vám už v minulosti stalo, že jste utratili peníze za něco, co se do vašeho interiéru nehodilo nebo jste to nevyužívali? Následovalo to, že jste se daného kusu nábytku pak složitě zbavovali a kupovali něco nového. Ruku na srdce: tímto procesem si prošli mnozí z nás. Odborné znalosti bytových architektů vám pomohou k tomu, že vaše domácnost se vám povede hned napoprvé. Žádné vracení nábytku, který rozměrově nesedí nebo není pohodlný, žádné další nákupy barev a přemalovávání, protože jste se nakonec rozhodli, že ta meruňková opravdu nebyl dobrý nápad, nebo žádné převrtávání polic, které se prohýbají pod tíhou vašich knih. S designérem nebo architektem se těmto tragickým příběhům vyhnete. 

2. Ušetří vám čas

Foto: Shutterstock

Vysnili jste si interiér, ale když se rozhlédnete po vaší místnosti, místo touhy realizace máte spíš pocit, že je to vzdálený výplod vaší fantazie, který prostě není možné uskutečnit? Myšlenka modernizace vašeho interiéru vždy přichází s dobrými úmysly, ale často ji odsouváte, protože prostě nevíte, kde začít a nemáte tolik času, abyste se vůbec zamysleli, jak na to. Zní vám to povědomě? Pokud ano, designér může být odpovědí na uskutečnění vašich snů. Nebojte! Přihlášením se o pomoc neztratíte kontrolu a neskončíte s domácností, ve které se nebudete cítit dobře. Vlastně právě naopak! Místo bezesných nocí, ve kterých budete vybírat gauč, který by se vám hodil do interiéru, byl na skladě a ještě k tomu v budgetu, si tak během pár minut vyberete ze tří doporučených, které splňují všechna vaše kritéria. 

3. Pomůže vám definovat váš styl

Foto: Shutterstock

Zamilovali jste si v posledních letech boho styl? Baví vás vintage? Retro? Skandinávský minimalismus? A vlastně se nemůžete rozhodnout, co je jen omámení díky posledním módním trendům nebo oblíbeným profilům na sociálních sítích, ale váš osobní styl? Interiérový architekt nebo designér je tady od toho, aby vám pomohl definovat váš styl a ukázat vám, že spoustu módních stylů se spolu dá krásně kombinovat. Připravte se na to, že nejdřív designéra bude zajímat, jak nejraději trávíte čas s rodinou, jestli jíte večeře u jednoho stolu nebo potřebujete gauč, na který se pohodlně vejdete všichni. Na základě těchto otázek vám pak navrhne interiér, který bude stylový a funkční zároveň. 

4. Během celého procesu si zachováte zdravý rozum

Foto: Shutterstock

Jakákoliv změna vašeho interiéru může být stresující a to ve chvíli, kdy se rozhodnete vybourat zcela novou kuchyň nebo jen koupit nové křeslo ke konferenčnímu stolu. Když si najmete interiérového architekta pomůže vám tuto tíhu sejmout z vašich ramen. Bude komunikovat s dodavateli, řešit externí firmy a navíc vám díky dlouhodobé spolupráci snadno zařídí i lepší ceny.

5. Usnadní vám sestavení rozpočtu

Foto: Shutterstock

Kde se rozhodnout připlatit a kde je naopak lepší šetřit? Díky odborným znalostem interiérového architekta si můžete být jisti, že svůj projekt dokončíte v rámci rozpočtu a těsně před jeho realizací vám nedojdou díky neočekávaným výdajům peníze. Nezáleží na tom, jestli chcete jen vybrat doplňky do vašeho obývacího pokoje nebo předělat celý dům. 

 

Foto: Shutterstock

Zdroj: Wikipedia Commons

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
7 Komentářů
 1. LydieBoráková 7 měsíců ago

  Služby interiérového architekta by se mi hodily.

 2. EsterNováková 7 měsíců ago

  Nečekala bych že jeden architekt na zahradu nám teda doporučí postavit plastové jezírko a dát tam rybičky. To byla zase věc která kompletně obohatila mě. Jen co je pravda, je to šikovné a dokonce se nejednalo ani o tak velkou a markantní investici v našem rozpočtu.

 3. NelaVávrová 7 měsíců ago

  Bohuzel krasne rady, ale malokdo si to muze dovolit.

 4. Lenka Hudečková 7 měsíců ago

  Bezva, bez debat, ale

  1) jeden musí mít velký byt, nejlépe dům
  2) a musí být finančně za vodou

 5. Romana Mlynářová 7 měsíců ago

  Pěkný článek.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account