Tento týden je pod ochrannou Anděla Štěstí. Stačí se jen zastavit a vnímat, co nám přináší štěstí. Ať je to vítr ve vlasech, vůně po dešti, hřejivé slunko, náhodný úsměv. Když se zastavíte a uvědomíte si dotek štěstí, negativní energie je hned pryč. Smích je dalším krokem ke štěstí. Dovolte si být šťastní.

Přeji všem klidné dny s láskou v ♥️Agnes

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Hlavní karta je král holí. Ve vaší blízkosti je někdo, kdo vám dává výborné nápady, ukazuje nový směr. Pro někoho i partner se kterým není nuda. Tak ráda byste vztah posunula o kousek dál. Vzájemně se doplňujete. Jste intuitivní, citlivá a máte v sobě velký klid. Ráda pomáháte ostatním. A právě když cítíte tlak nebo slovní útok, než abyste se hádala, raději hledáte  samotu, duchovní napojení sama v sobě. Vidím práci s lidmi, která umí vyčerpávat. Ale jste učitel a vše co děláte, je s láskou.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Hlavní karta celého týdne je Věž. Velmi silná mužská energie, trošku až bojovná, která nenechá kámen na kameni. Hmotné záležitosti, názory, lidi okolo nás, naše bezpečí vše se otřásá v základech. Je totiž možné, že jste velmi komunikativní, společenská, máte plno kamarádek a partner to nedává. On sám v sobě bojuje, možná vám nechce rozumět, má svůj názor a ten měnit nehodlá. Takže ta poslední kapka přeteče.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Hlavní karta celého týdne je 9 mečů. Nespavost. Hlavou vám plují myšlenky, přemýšlíte, hledáte řešení. Máme ve čtvrtek novoluní, takže pokud jste citlivá, před i po na vás energie můžou mít vliv. Spravedlivě se rozhodnout nebo v sobě najít harmonii. Neudělat chybu, je to i karta soudu a právního řešení. Dva muži a oba velmi silné energie. Mezi nimi dětské vzpomínky, radost. Intuitivně cítím, že je to vztah stejného pohlaví a vás to hodně zaskočilo. Hledáte cestu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Hlavní karta celého týdne je Král mečů. Silná mužská energie. Co se řekne, to platí, chladně řešené problémy. Toužíte po změně, udělat krok a vše za sebou zanechat. Otevřít se novým nápadům, zkusit něco nového, sníte i o romantice u krbu ve dvou. Ta láska, pro tu šel by člověk světa kraj. A tak jeden přemýšlí co dál, nechce udělat chybu a druhý cítí okolo sebe volání a probouzení jara.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Hlavní karta celého týdne je Královna pentaklů. Bohyně země, matka plodnosti. Vaše energie je propojena s přírodou. Vše máte pečlivě promyšlené, jste šikovná a praktická. Velka oslava, stěhování, finanční zlepšení, ale i těhotenství. Ve vztahu se vzájemně doplňujete a plánujete.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Hlavní karta celého týdne je 6 mečů. Ve svých myšlenkách odplouváte pryč. Už nechcete být, kde jste byla a odrážíte se od břehu. Není to lehké rozhodnutí. Člověk nikdy nedělá nic jen tak. Ve vztahu je rozhodování, manipulace, nic není tak, jak vypadá. Někdo tu má dvě tváře a utíká od pravdy a vy jste se rozhodla jednat. Alespoň v myšlenkách utíkat pryč.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Hlavní karta celého týdne je 5 mečů. Tak trošku bojujete sama v sobě. Chcete vyhrát, situace, ve které jste, není lehká. Hádky, ignorování potřeb toho druhého. Chráníte sebe, rodinu, velmi o ní pečujete a nikomu nedovolíte, aby jí ublížil. Ten problém není váš. Partner je psychicky vyčerpaný, unavený a sám neví, jak to řešit. Žádnou radu nepřijímá.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Hlavní karta celého týdne je 10 mečů. Negativní myšlenky vše ničí. Je čas udělat si pořádek ve svém životě. Celým vztahem jdou chladné emoce jako červená nit. Víte, že byste měla něco vyřešit, ale mlčíte. Partner také mlčí, jen ve vzduchu vše mrzne. Je čas na úklid své duše. Vše má svůj čas. Přání se plní, vše se pomalu obrátí k lepšímu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Hlavní karta celého týdne je Měsíc. Velmi silná ženská energie. Plná emocí, citů, ale i nedorozumění a strachu. Je lepší nedělat žádná důležitá rozhodnutí, a že se ty nápady chtějí uskutečnit. Hned první karta je eso holí, nová energie, chuť udělat něco jinak. Zariskovat, tvůrčí impuls, tato energie přichází nečekaně v pravou chvíli. Je to obrovská energie, jiskra, která se rozhoří v něco silného. Třeba jen chcete obohatit svou duši. Máte v sobě jasno a nechcete se ničeho vzdát. Je tady i láska, romantika. Ale buďte opatrná, někdo by vše mohl zničit.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Hlavní karta celého týdne je 7 pohárů. Budete vidět, co vidět chcete. Spíš vše přes růžové brýle. Rozhodujete se pro a proti. Nechcete vidět realitu, uvnitř jste smutná a vyčerpaná. Partner si řídí svůj život dle sebe, má v sobě řad, je sebejistý. Vztah je založený na rozumu. Jako kdyby představa byla trošku jiná. Možná i hodně pracuje, cestuje a na vás nemá čas. Výčitky nepomohou.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Hlavní karta celého týdne je Páže pentaklů. Něco malého začíná růst. V oblasti citů stojíte pevně na zemi. Máte před sebou velké možnosti. Konečně se něco vyřeší, něco dozrálo. Jste těsně před cílem, trošku unavená, ale ušla jste obrovský kus cesty v sobě. Vidím velkou oslavu, spokojenost, víno teče proudem. Jste bezprostřední, sebejistá a ostatní inspirujte.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Hlavní karta celého týdne je 9 holí. Trošku únava, nechuť cokoli dělat a řešit. Jako kdyby něco z minulosti vyplulo na povrch. Nejlépe strávený čas je v náručí někoho, kdo vám není lhostejný a vše vám vrací. Otevírá se vám nová cesta. Je vidět vítězství, ale i návrat někoho z minulosti.

Foto: Shutterstock

Tagy:
6 Komentářů
 1. Tereza Poláková 1 rokem ago

  Já vím, co mi pomůže zlepšit náladu. Jsou to chvíle strávené u vody. S manželem máme stejný koníček, takže sedíme u vody spolu a jen tak si mlčíme 🙂 . K Vánocům jsme si udělali radost, koupili jsme si nové rybářské pruty , ale ještě jsme je nevyzkoušeli. Byla dlouho zima, tak to nemělo cenu, ale doufám, že už brzo vyrazíme k vodě 🙂 .

 2. NelaVávrová 1 rokem ago

  Dovolte si být šťastní. 😀 Ta věta mě zaujala. Dovoluji si to každý den když vstanu 😀

 3. Jo a tedy horoskop na mě vůbec nesedí.

 4. Nečtu, tak nějak přesně vím, co mě dělá šťastnou – fungující, spokojená a zdravá rodina a pak cestování s manželem, umím se radovat z pro někoho naprostých banalit a samozřejmostí, naopak věci hmotné mi povětšinou vůbec nic neříkají.

 5. Romana Mlynářová 1 rokem ago

  Pěkné, moc pěkné.

 6. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  Hmmm, zajímavé… S první statí zcela souhlasím, je hodně podnětů, které nás mohou udělat štastnými, jen je vidět a vnímat…

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account