Toxické návyky
Mnohé názory o zdraví a zdravém životě jsou mylné. Tyto názory se dědí v našich rodinách a učí se v našich školách z nevědomosti, nebo nám jsou zcela záměrně vštěpovány televizí a ostatními médii, aby se zvýšil prodej určitých produktů. “Pijte mléko, neboť obsahuje vápník” – to je jeden z největších mýtů. Stejně tak proteinový mýtus. Stali jsme se společností s vysokou spotřebou bílkovin, na čemž má lví podíl potravinářský průmysl.
Pro každého podnikatele je zcela přirozené vymýšlet reklamní slogany pro své výrobky, aby se lépe prodávaly. Když ovšem reklama začne propagovat polopravdy nebo vyslovené lži, jsme podváděni a uváděni v omyl. Rok co rok tyto lži poškozují zdraví milionů lidí. Takovou reklamu provádějí rovněž farmaceutické firmy.
  
Je-li náš výběr potravy založen na zvycích a nikoli na souladu s přírodními silami, mohou tyto zvyky vytvořit v našich tělech toxické podmínky, které vyústí ve vážnou nemoc nebo smrt. Je-li pro nás pomyslné zdraví či hygiena důležitější než enviromentální rovnováha, vytváříme velice nebezpečné toxické návyky, které mohou ovlivnit zdraví naší planety a všech jejích obyvatel.
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account