26. 2. 2019 mi byl doručen balíček od KetoMix na 4 týdny. Vážila jsem 107 kg.
Dnes, 5. 4. 2019 mám 103 kg.
Chci to postupně dát aspoň pod ‘magickou’ stovku.
První týden jsem jela 1. fázi opravdu poctivě, a zhubla jsem na 104 kg. (Minus 3 kg za týden).
Druhý a třetí týden mi to ‘trochu’ ujelo, je fakt, že pořád dokola totéž (koktejl – placky – polávky) už pro mě bylo stereotypní.
Čtvrtý týden jsem naskočila do 2. fáze a už se váha nehýbala.
Protože jsem ty týdny po prvním, velice úspěšném týdnu, nejela naplno, tak mi zbyla část diety i na pátý týden. Teď jedu čtvrtý den ‘pátého týdne’ a mám o další kilo dole. Tedy 103 kg.
Celkem jsou to tedy 4 kg dole, což u sebe považuji za malý zázrak, protože posledních 8 let, co jsem ze zdravotních důvodů doma, jsem jen přibírala. 
Určitě je to na hubnutí efektivní, ale popravně nevím, proč se mi navzdory nitroděložní antikoncepci ten první týden spustila po více než roce a půl menstruace, a že docela dost. Možná se jen potřebovaly ty ženské věci tam dole také pročistit, ale přišlo mi to zvláštní. Nevím tedy, jestli z toho nějak neblbnou hormony. 
Ale vzhledem k tomu, že cvičením a zdravou stravou se mi nedařilo hubnout, naopak už člověk nevěděl, kam až by to přibírání zašlo, kdyby na tu životosprávu nedbal vůbec.
Na poslední preventivce loni, mi doktor řekl, že štítná žláza ok, že ani nemám náběh na cukrovku. Takže nevím, proč mi nešlo hubnout ani pod dohledem obezitologa, ani teď v druhé fázi Ketodiety, ale na tu fázi jedna to fakt jde i u mně.
Asi potřebuju něco ‘drastičtějšího’ – ale fakt je ten, že hlad člověk nemá, jen je trochu pak otrávený, že má pořád totéž, navíc většinou sladké.
Určitě by se mi líbilo, kdyby byl sortiment rozšířil o další slané výrobky kromě omelet. A pokud možno ne tolik ‘tekutého’ sladkého, pořád ta huba potřebuje kousat, aby věděla, že něco snědla, a ne pít koktejly. Z některých výrobků jde ale vařit a péct, což je super.
Fakt je to první přípravek, kde jsem zaznamenala posun.
Zkusila jsem dřív různé přípravky, jako vlákninu apod., i cvičení podle videí, ale také 100 kg + tuleň jako já nevydrží denně půl hodiny hopsat, když třeba ve Výzvě21 i 60 kg ouklejky co potřebují zhubnout dvě kila a ne a 40 kg, postují na Facebook spocená selfíčka :-).
Jsem za to neskutečně vděčná, budu pokračovat :-).

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account