Na setkání s paní Irenou jsem se velice těšila. Ten den jsem se měla dozvědět, jaké potraviny na mě čekají a které ne. *sad*
Moje výsledky nebyly tak hrozné, ale říkaly, že bych nějaké to kilo ubrat mohla. Je mi třicet tři, teda bude mi:), ale můj matabolický věk (tzn. kolik vašemu tělo opravdu je a nezajímá ho, jestli se stále cítíte na pětadvacet, mě ukazoval na třicet čtyři). Vím, není to hrozné, ale podle paní Ireny, by měl být vždy nižší, než ve skutečnosti vám je. I můj “špatný cholesterol” byl vyšší, než by měl být”. A to jím zdravě!
Můj jídelníček mě velice mile překvapil. Vlastně jsem mohla všechno, teda spíše nějak mě jídelníček neomezoval. Dokonce jsem tam měla i mléko, které sice nepiju, ale ráda si dám jogurt. Je pravda, že spíše ovocný, ale co, i na bílý se dá lehce zvyknout, hlavně když můžete mít k tomu vločky!
Z masa jsem mohla všechno a ovoce bylo také různorodé a o zelenině nemluvě. Takže se dá říci, že ideální plán.:-D
Kámen úrazu byly porce, vlastně jsem zjistila, že jím víc, než bych měla *psss*, takže jsem si byla vědoma toho, že s pěti hodinovou pauzou to bude velice náročné, a ještě k tomu bez skleničky vína?! 
Bylo pondělí ráno a rozhodla jsem se, že se pustím do přísných čtrnáct dní, aby se můj metabolismus nastartoval. Je pravda, že jsem asi první dva dny byla velice unavená a snědla bych i koňovi hlavu. A tolikrát jsem chtěla posunout hodiny, aby už bylo po pětihodinové pauze, ale po těchto pro mě přísných dvou dnech to celkem šlo. Samozřejmě jsou těžší chvíle, hlavně, kdy se slaví narozeniny, nebo chcete jít s přáteli na víno či večeři, ale vždy jsem si řekla, že to je jenom čtrnáct dní, které rychle utečou! Ale tyhle se teda táhly hodně pomalu. 🙂
Po čtrnácti dnech jsem měla schůzku s paní Irenou. Byla jsem upřímně dost nesvá, protože jsem se bála, že mé snažení nebude znát, ale opak byl pravdou! Paní Irena mě pochválila! V pase jsem měla o 4 cm méně, můj metabolický věk byl třicet let a v mém těle bylo o dvacet procent méně tuku. Takže sláva!
Dokázala jsem to! Teď to hlavně ještě udržet!!! Ale o to vám vše napíšu v dalším blogu o metabolic balance. 😀
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account