Udržet si štíhlou linii a mlsat? Jde to vůbec dohromady? Ano, jde! Ochutnaly jsme bezva pochoutku, kterou si můžete dávat v neomezeném množství. Müsli, které si oblíbíte stejně, jako ženy, které jej s námi ochutnaly.
Spojení müsli a paleo diety? Ano je to možné. Tento způsob stravování vychází z doby kamenné, kdy lidé konzumovali potravu bez jakýchkoliv úprav. Zaměřovali se na čerstvou zeleninu, ovoce, libové maso, mořské plody, ořechy a semena.
Žádný cukr, žádné vločky, minimum kalorií
Když na počátku 20. století švýcarský lékař Maximilian Bircher-Benner vynalezl müsli, vůbec netušil, jaký obrovský boom z toho bude. Dnes už si neumíme život bez této dobroty vůbec představit. Jenže většina obsahuje kromě oříšků, sušeného ovoce a semínek také obiloviny a cukr. A to jde samozřejmě na tloušťku.
Proto jsme hledaly trochu jinou variantu, která je především zdravá a dietní! Vyzkoušely jsme Bezva müsli, které vychází z paleo diety. O co přesně jde? Základem je jídlo ve svém přirozeném stavu, bez chemických přísad a tepelné úpravy. A jaké dobroty v sobě ukrývá? Najdeme v něm pouze ořechy, zdravá semínka, med a za studena lisovaný olej. Žádný lepek a prázdné kalorie. Takže si klidně můžete bez výčitek ještě přidat.

Pochoutka, která se zavděčí našim chuťovým buňkám
Bezva müsli zakoupíte v praktickém uzavíratelném balení se zipem. Uvnitř se ukrývají čerstvé a křupavé suroviny. A to všechno bez lepku, laktózy a cukru. Co víc si přát?
Jaké jsou největší přednosti?
– výborná chuť
– křupavost
– je bezlepkové
– bez cukru, a přesto sladké
– velký výběr
– uzavíratelné balení
– je dobré s mlékem, do jogurtu i samotné
Silné antidepresivum, ale pouze přírodní a bez receptu!
Chcete si namixovat elixír dobré nálady a zdraví? Ochutnejte Bezva müsli semínkové s goji. Právě goji neboli kustovnice čínská patří mezi přírodní poklady a řadí se k superpotravinám. Má tolik blahodárných účinků, že bychom je vyjmenovávaly opravdu dlouho. Ale pozor, působí jako přírodní antidepresivum! Zlepšuje náladu, zmírňuje stres a zvyšuje kvalitu spánku.
Tyto a mnoho dalších výrobků Bezva müsli najdete ZDE. Rozhodně stojí za ochutnání!
A jaké jsou názory žen, které s námi testovaly? Inspirovat se můžete ZDE.
Tak na zdraví a štíhlou linii, plavková sezóna se nebezpečně blíží!:-)

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account