Dobrý den zeny,
Přihlásila jsem se do tohoto testování a mnoho dalsich, ale jako by ženy s.r.o. věděli, že tento testovaci produkt mi udělá tu největší radost ze všech. 
Do přihlášky jsem napsala, že pokud vyhraji Keto mix dietu samou radostí zhubnu 5kg na místě. Bohužel 🙂 začla jsem hned druhý den po vyzvednuti balíčku . Řádně jsem si prostudovala brožurku, která byla soucasti balíčku. Nebylo třeba se ptát někoho dalšího, vše se dočtete. Po přečtení e-mailu, že můžu v nejbližší době balíček očekávat, jsem zašla ke svému lékaři zda mohu na dietu nastoupit. A vše bylo v pořádku. Takže už zbývalo to očekávané WAUU. Hned po týdnu užívání ketomixu mě čekalo těch krasných 5kg dole a první WAUU na světě.
Týden s ketomixem:
Prvni den jsem si udělala koktejl s prichuti banánu, který miluji a řekla jsem si, že to bude nejlepší první volba . Bohužel 🙂 říkám si sakra za další tři hodiny znovu. To je konec co mám dělat. Každopádně mi v tu chvíli nedělal problém vypít tři litry vody. Jeden lok koktejlu se rovnalo pěti lokům vody. To samé při druhém koktejlu. Při třetím jsem udělala něco jinak, byla to studená voda a ne teplá. 😉  A najednou to byla dobrota. Přísun zeleniny mi nedělal žádný problém naopak. Nikdy bych nevěřila jak salátová okurka dokáže být tak sladká. Káva bez cukru? Můj jasný konec, při pití kávy cca 10 za den a k tomu tři a lžičky cukru. Dnes piji kávu i bez mléka a konečně si po letech letouci kávu vychutnávam. Jsem plná energie co s ní? Začla jsem hudbou v uších a tančila jsem si po večerech doma v obýváku. 
Druhý tyden:
Jsem byla v F2 rozpočítala jsem si to jako postup aby mi měsíční dieta navazovala až do fáze3 
 
Treti tyden:
 Bez ketomixu čekala mě nečekaná operace
 
Čtvrtý týden:
Čekala mě recenze a já se bála, že na tom budu úplně stejně jako na začátku. Udělala jsem si fotku. Koukla na prvotní přihlašovací fotku a bylo to krásné druhé WAUU. Koktejl mi ještě zbyl takže pokračuji dál. Ketomix mě naucil řádně pít vodu a zařadit do jídelníčku zeleninu. Nemám pocit chutě na něco sladkého na kterém jsem měla závislost už od malička. Nepociťuji žádnou únavu bolest hlavy nic podobného. Naopak cítím se skvěle a posunuji se dál. Konečně jsem z tance zařadila i můj oblíbený běh. A těším se na dalsi výsledky. Od posledni recenze kdy jsem z 80 kg měla 74 kg dnes jsem na 70 kg. Moc dekuji za tuto možnost. Udelali jste dalsi ženou o něco šťastnější. A i mé okolí pozoruje mé změny fyzické i psychické. Mějte se rádi. 
Lenka
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account