Actifibre mikrohadřík
 je vysoce kvalitní. Dokonalé provedení. Dlouhá životnost. Na prvním místě jsem ocenila neuvěřitelnou savost . Po rozbalení byl hadřík nejprve tvrdý. Po absorbování tekutiny je měkký a hebký jako “pravá kůže. Rychle schne. Na čistých plochách nezanechává žádné chloupky či nitě. Všestranné použití na všechny povrchy. Ráda používám nejen v kuchyni, ale i v celém bytě.  Dobře odstraňuje kapičky a vodní kámen na sklech a celé kabině sprchového koutu. Dále oceníte snadnou péči o hadřík. Jednoduché – stačí prát v pračce a to opakovaně. Odstraňuje nečistoty i bez použití čistících prostředků. Snadno se ždímá a tudíž jsou povrchy čisté a suché. Nádobí i povrchy jsou bez chybičky čisté a lesklé. Toto je jeden z nejlepších “hadříkových ” pomocníků v boji s nečistotou. 
 
 

 
  INOX houbička tato inovativní houbička mě velice mile překvapila svou účinností. Design, složení dvou vrstev a ergonomický tvar Vám usnadní práci. Již se nemusím obávat poškrábání sporáku či kastrolů, hrnců a pánve z ušlechtilé oceli. Vše odstraní velice lehce a snadno bez použití práškových či abrazivních čisticích prostředků. Následně nemusíte sporák ani leštit – stačí jen přetřít houbičkou to vše zaručí spodní vrstva houbičky, která je tvořena ze 100% mikrovláken.
       Co nejvíce oceníte :

houbička je účinná na zašlou špínu
šetrná k ocelovým povrchům
Exkluzivní PUR aktivní vrstva je abrazivní a extra účinná na zašlou špínu, ale zároveň šetrná k povrchům z ušlechtilé oceli (sporáky, pánve, umyvadla, vodovodní baterie, sprchové hlavice apod

     
       Pravidla pro používání :
    

    Povrch nejprve utřete čistým vlhkým hadříkem, abyste odstranili prachové částice.
    Houbičku používejte pouze když je mokrá / navlhčená – nepoužívejte se suchým práškovým / abrazivním čisticím prostředkem. V přítomnosti zaschlé špíny, která by mohla sama o sobě způsobit škrábance na povrchu, vždy doporučujeme kombinované použití spolu s odmašťovadly.
    Před použitím na velmi jemném povrchu vyzkoušejte na skrytých plochách
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account