Tak co cvičili jste s námi květnovou výzvu s fitfab? Užili jste si ji tak jako já? Začalo vás to třeba i bavit?
Tak květnová výzva skončila, tak vám dám fotky jak dopadla. Já osobně musím říct, že se cítím naprosto skvěle a to si myslím, že je daleko víc, než uplně přehnaně sledovat kila a přehnaně se za něčím hnát.
Hlavně mě tato výzva hodně překvapila, protože se mi cvičení tak zalíbilo, že mě to začlo i bavit. Což je uplně to nejlepší co se vám může stát. Myslela jsem si, že zhubnu pár kil, abych v létě nevypadala v plavkách jak vorvaň :D. Ale už teď vím, že to po jednom měsíci nevzdám a budu rozhodně cvičit celý rok. Už jen proto, že mě cvičení baví, cítím se po něm lépe a jsem nabitá energií, že to doma se dvěmi dětmi opravdu ocením.
Jsem z výsledku tak překvapená, že určitě se dám do nové červnové výzvy. Tentokrát se cvičí obden. V květnové výzvě byla pauza každý pátý den. Pokud se vám tato výzva nezamlouvá, najděte si stránky fitfabstrongu a cvičte jen podle jejich videí. Mají udělanou mini a maxi verzi, takže si můžete zvolit obtížnost podle toho jak to zvládnete. 
Pokud se budete chtít přidat navštivte facebookovou stránku fitfab strong parta, což je uplně skvělá parta lidí, která cvičí, vzájemně se podporuje, dává skvělé tipy na dobrá a zdravá jídla. A když vidíte ty příběhy lidí jak si zpevňují svá těla, uplně vás to nabíjí energií a inspiruje.
Kdyžtak abyste to tak nemuseli hledat dám vám na vše odkazy:
facebook: https://www.facebook.com/groups/2005287899760501/ 
stránky: http://fitfabstrong.cz/ http://fitfab.cz/ 
instagram: @andy.fitfab
 
Poslední věc je, nežeňte se za kily, pokud vás to cvičení nebaví. Uvědomte si, že denní vážení vám nic nepřinese. Rozhodně vás nikdo nenutí jet hned naplno, pokud už nemůže zvolte lehčí verzi nebo nachvíli přestaňte a odpočiňte si. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account