VEGAN ♥

Místo ranní kávičky piju už dlouhou dobu Caro Originál od firmy Nestlé a teď jsem ochutnala Vitakávu. Oba nápoje určitě všichni znáte, ale někdy je dobré si připomenout, že něco takového dobrého existuje. Kávu nepiju od roku 2011, protože mi nikdy nedělala dobře.

Caro mi moc chutná a to nejen jako nápoj. Nejraději ho piju bez mléka, bez cukru, prostě jen Caro a jsem spokojená :). Někdy Caro dávám například do smoothie, nejvíce mi chutná k banánům. Smoothie je smetanové a kávové, takové kapučíno :). Potom smoothie sníme, nebo ho dám do mrazáku a je z toho vynikající zmrzlina. Caro u nás nesmí chybět :).

Nejlepší je, že Caro můžou pít i děti, těhotné, opravdu všichni, protože je přírodní a zdravé, jak můžete vidět ve složení. Dokonce krásně voní přírodou :).

Složení:

ječmen, slad z ječmene, čekanka, žito.

Caro koupíte skoro v každých potravinách, ale mají nádherný blog www.caro.cz, kde najdete jejich recepty a užitečné info o produktech.

 Vitakávu piju chvíli a musím říct, že mi více chutná Caro.

Vitakáva je světlejší než Caro. Je to český výrobek, je bezkofeinový a je instantní. Zatím jsem Vitakávu ochutnala jenom jako nápoj a musím říct, že mi více chutná Caro. Vitakávu určitě dopiju, ale znovu si ho kupovat nebudu.

I Vitakávu můžou pít děti, těhotné, je to stejné jako u Cara.

Složení:

Ječmen, žito, čekankový kořen.

Pokud znáte a máte rádi, napiště mi do komentářů, který nápoj máte raději.

S láskou, Kristi ♥

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account