První opravdová láska 🙂
 
Po dvou měsících od rozchodu s Davidem se Vali dala dohromady. Ve škole ji to nebavilo, ale blížil se konec školního roku. Což bylo pozitivní. Tentokrát se Vali nevrátila na Xchat, ale okusila Lidé. Nový nick, nová image. Chtěla být šedou myškou. Psala si s jedním 24 letým klukem. Jmenoval se Martin. Martin pocházel z jiného kraje. V Brně chodil na vysokou školu a bydlel na kolejích. S Vali si psali asi měsíc. Měli možnost se poznat. Vali věděla, že Martin je po těžké autonehodě. Martin zase věděl o fotografovi i o Petrovi. Věděl i o anorexii. 
Jednu květnovou neděli si dali rande. Vali byla nervózní. Čekala na něj na zastávce. Po chvíli k ní někdo jde. Byl to Martin o berlích. To Vali nevěděla. Byl vysoký asi 175cm a měl modré oči.  Slovo dalo slovo a jeli se podívat na přehradu. Dali si langoše a povídali si. Bylo to takový fajn seznámení, příjemná změna oproti fotografovi. Scházeli se častěji a častěji. Pořád si měli co říct. Martin pozval Vali do pizzerie, tam se potkali s jeho kamarády. Kluci studovali právničinu a veterinu. Oba dva koukali na Vali. Mezi Martinem a Vali byl šestiletý rozdíl. Někdy v tuto dobu proběhla první pusa. Martin byl pozorný, na první měsíc chození dostala Vali růži a stříbrný řetízek. Tohle od něj nečekala. Byla mile překvapená. Čekal je první víkend u něj na kolejích. A…nic nebylo. Vali nechtěla a Martin nespěchal, chápal to. Chlap co nespěchal na sex. To je co říct. Blížil se poslední den školního roku. V tu chvíli končil i Martin na kolejích. Co to pro ně znamenalo? Dělilo je od sebe 150km a dva měsíce prázdnin. Byly to krušné časy. Martin odložil sádru. Vali čekal menší šok. Martin kulhá. Snažil se za Vali dojíždět co to šlo. Třeba 3x až 4x do týdne. Pro něj to znamenalo v 6 odjet vlakem do Brna. Cesta trvala 3 hodiny. Poté se s Vali setkali, někam zašli na oběd, na přehradu či do kina a následovala zase tříhodinová cesta domů. Tohle celé trvalo měsíc. 
Právník pozval Martina k němu na chatu. Pozvaná byla i Vali. Byla to pro ně příležitost jak být spolu. Domluvili si ještě ubytování na jihu Moravy na 4 dny. Takže je čekal první společný týden. Když přijeli k právníkovi, první noc spali u něj doma na zámku. Konečně došlo na věc. Po třech měsících spolu poprvé spali.  A rovnou na zámku. Není to romantické? Dá se říct, že se tím odstartovaly noční orgie. Po příjezdu na Moravu se ubytovali. Bylo to takové sparťanské ubytování. Peněz nebylo moc.  Ráno ke snídani rohlík s čínskou polévkou, k obědu regulérní jídlo a k večeři nečekaně pečivo a čínská polévka. A první noc na jejich ,,dovolené,,. Martin lehce zaskočil Vali, když jí řekl, že půjdou spolu do sprchy. Nečekala to a přeci jen ten stud tam byl. Nicméně svolila a byli spolu ve sprše. To ale nevěděla, že ji čeká něco daleko horšího. Martin navrhl, že se navzájem hodí ,,do gala,,. Společná sprcha, ok…ale navzájem se holit? I když to bylo Vali nepříjemné, opět svolila. Za ty 4 dny stačili dohnat ty 3 nevinné měsíce.
Vali čekal druhák na obchodce. Martin si hledal nějaké spolubydlení, aby se nescházeli na kolejích… Netrvalo dlouho a našel s podnájem s nějakým klukem. Hurá. Víkendy trávili u něj na bytě. Byli mladí, takže spaní nebo spíše mačkání na jedné posteli jim nevadilo. Vali spávala u zdi a to si vybralo svoji daň. Zánět močového měchýře. Dostala antibiotika a měla být v teple. To znamenalo vzdát se víkendu u něj a nebo riskovat ještě horší zánět. Co osud nechtěl… Martin si zabouchl klíče od bytu a jeho spolubydlící se měl vrátit až další den. Co teď? Ačkoliv ho Vali ještě seznamovat s rodiči nechtěla, nedalo se nic dělat. Spát ho na ulici přeci nenechá. Takže nastalo seznamování s rodiči a rovnou pro ně nová situace. Nejen, že tedy jejich malá holčička už není tak malá a má kluka, ale rovnou ten ,,prevít,, měl u nich spát. A tak se stalo.  Místo jedné noci tam byl dvě. Kupodivu seznámení proběhlo v klidu a mohli se ti dva scházet jak na bytě tak i u Vali doma. 
Na druhou stranu čekalo i Vali seznámení s jeho rodiči. V cizím městě, s cizími lidmi… Nejistota a strach jaké to bude. S Martinovou mamkou si hned sedla. Martinův otec byl trošku jiný, ale určitě ne zlý. U něj doma byli víkend. Přehoupl se nový rok a Vali opět skončila na antibiotikách kvůli zánětu močových cest. Od lékaře měla zůstat dva týdny doma a v teple. To znamenalo, že se s Martinem neuvidí? Zde se do toho vložila máma Vali. Pozvala Martina k nim domů, ať se vidí. Martin přišel a oba dva byli spokojení. Ani jeden z nich nečekal, co se bude dít. Přišla máma Vali a řekla, že pokud chce, může tu Martin zůstat přes noc.  No jasně, že tu chtěl zůstat. Z jedné noci se stal víkend, z víkendu týden. Poté opět přišla máma a navrhla Martinovi, že může s nimi bydlet. Jestli byli v šoku z jedné noci, tak tohle byl pro ně mega šok. Společné bydlení mělo několik výhod. Bohužel taky lehkou ztrátu soukromí. Dá se říct, že ale společné soužití zvládli dobře. Občas nějaká hádka byla. Například, když se Martin podíval Vali do telefonu. Projel ji všechny smsky a začal po ní dupat a mít žárlivé (bezdůvodné) scény. Nebo když jí projel konverzace na ICQ (pro mladé, něco jako messenger, ale retro). To byl takový první signál, který ale Vali nevnímala. Občas se taky stalo to, že v noci Vali probudili zvláštní pohyby. Takový menší šok, když viděla co Martin dělá…A vznikla hádka. Martin jí vyčetl, že nemá chuť na sex tak co má dělat. Krom těchto úletů byli v pohodě. Často chodili do kina, s příteli (právník a veterinář) do hospody, za kulturou. Oslavili spolu první rok. 
 
A co dál? A co dál? Počkej si…
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account