Astrologie – “královská věda”. Tak se jí vždy hrdě říkalo, zejména pak v období mocných prvotních říší a také ve středověku. Zkoumá a vyjadřuje vztah života na naší Zemi k ostatním nebeským tělesům naší sluneční soustavy. A že se jedná o vztahy více než reálné, to spolehlivě dokazuje například vliv slapových sil naší nejbližší planety – Měsíce na pozemské přírodní děje.
Například úplněk je známý svým působením nejenom na příliv a odliv, ale i na lidskou psychiku. Každý z nás se jistě již setkal s náměsíčným člověkem a tedy si dokážeme představit, jak silně vesmírné děje působí na naše podvědomí, aniž bychom to vědomě tušili. Dalším z viditelných jevů jsou sluneční skvrny, které rovněž značně ovlivňují psychické i fyzické zdraví lidí, rostlin i zvířat. 

Horoskop nám poskytuje poměrně přesný obrázek našich dispozic, silných stránek i problémů. Naznačuje, jak reagujeme v různých situacích, o co se můžeme opřít a naopak – na co si dávat pozor. Je to nesmírně účinný nástroj pro léčbu potíží a disbalancí na úrovni těla i duše. Překročit svůj stín můžeme pouze tehdy, pokud pochopíme a zpracujeme svůj karmický úkol, případné disharmonie a problémy. Bez znalostí základů nelze stavět dům a o duchovním i duševním vývoji člověka to platí dvojnásob…

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account