Rozchody nebývají snadné a i když už si myslíte, že jste se ze všeho otřepali, první společný sex s novou známostí vás přesvědčí o opaku. Takže co dělat, když se to v posteli tak úplně nepovede?
Často může být na vině současného stavu neviditelný blok z předchozího vztahu. Pokud vás bývalý přítel podvedl nebo si po rozchodu s vámi rychle našel novou zájemkyni o sex, můžete mít podvědomý odpor k jeho intimním partiím. A odtud je jen krůček z fóbie mužského klína jako takové. Zvlášť, pokud se milování odehrává na stejné posteli jako dřív. Pokud vám navíc současný přítel něčím připomíná toho bývalého, bývá o průšvih postaráno. A co s tím?
 
Svěřte se  – komukoliv
Chápající muž vám může být velkou oporou. Na druhou stranu nikdo nestojí o pláč a výkřiky typu : „Takže ty ho ještě pořád miluješ?“ Tím spíš, když jsou úplně mimo mísu. Když se doma necítíte příliš jistí v kramflecích, zkuste se zastavit za nějakým psychoterapeutem. Možná se dozvíte nečekané věci…
 
Vycvičte si mozek
Ano, i to je možné. Předpokládáme, že masturbace funguje pořád stejně dobře jako předtím. Koho si pří té příležitosti představujete? Sexy souseda? Supermana? Pracujte s tím a nahraďte tyhle představy obrazem svého současného přítele. Možná to ze začátku půjde ztuha, ale pár pokusů by mělo vést k úspěchu. Ale nespěchejte na sebe. Snažíte se v podstatě přeprogramovat svůj mozek, a to chce čas.
 
Zkuste to s erotickou masáží
Na posílení sebevědomí může být potěšení z cizích rukou tím nejlepším tonikem. Aby bylo jasno, nejde o nevěru, protože erotická masáž není sex. Profesionálové se navíc postarají o dokonalé uvolnění ještě předtím, než vůbec přijde na řadu nějaké to vzrušení. Takže stud stranou, dámy!
 
Neředstírejte orgasmus
Jakmile si Váš nový partner bude myslet, že Vás uposkojil, a ono tomu tak nebude, nikdy už se víc snažit nebude. Věřte mi, mluví ze mne zkušenost. Klidně si domů pořiďte i nějaké hračky, které Vám i Vašemu příteli pomohou 😉
Tady je pár praktických rad, nejen pro Vás, dámy *smile*
 
Věřím, že těchto pár rád Vám do začátku vystačí a vše se pohne tím správným směrem*heart**heart**heart*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account