Dovolená končí! Nebo alespoň zhruba v polovině týdne se vyvážeme z toho trošku zasněného a spokojeného, lenivého pocitu a mohou tady buď vyvstávat  nějaké pocity nepohodlí nebo spory, či ne úplně vyvážené záležitosti, nebo to může být fakt, že se rozhodneme s něčím trošku zatočit. Sbaleno je, konec rozvažování, přemýšlení, je čas se skutečně pohnout z místa. Už to souvisí s rybím úplňkem v neděli, zdá se, že ta spokojenost nebo příjemné spočinutí duše na sluníčku bude spolu s těmi Rybami stahováno do temnějších spodních vod. A nyní bude záležet na tom, jak k tomu přistoupíme. Obecně tu mám takovou energii, kdy jako by vám někdo zkalil průzračný rybníček. Dal do něj něco, co do něj nepatří. Donutil vás tím ale k akci. Může to být záležitost jednoho dne, může se to táhnout více dnů, ale rozhodně máme už v okamžiku, kdy vidíme toho „kazisvěta“ vedle sebe, naprosto jasno, co s ním uděláme, kam se sami přesuneme, nebo kam přesuneme jeho.
Máte krásný dům, všechno v něm jste právě zařídili a tak si tak lenošíte v různých jeho koutech a kocháte se. A najednou přijde na to, že přece jen by to chtělo ještě někde něco poupravit, přestěhovat, udělat jinak, že něco není tak praktické, jak se to zdálo napoprvé. Takže taková malá rekonstrukce? Může být! Nejde tu tento týden o nic závažného, spíše o to, že uvidíme, jak se věci mají ve chvíli, kdy je necháváme chvíli v klidu. Ukazují se skryté vady. Ukazují se nové možnosti, nad kterými se odlouplo v minulých týdnech něco, co zakrývalo pravou podstatu.
Může to také být týden druhých šancí. Pro kohokoliv. Je tu hodně citů, vztahů, takže mezilidské vztahy budou řešeny velmi intenzivně, což může mít někdy podobu bouře, ale po té se vyčistí vzduch. Kápneme prostě přesně na to, co potřebuje vyřešit a najdeme i celkem rychle řešení. Možná to, co vadí vám, vadí i tomu druhému, jen o tom dosud nemluvil a tím, že začněte hledat oba řešení ve stejném směru, je napůl vyhráno.
Také to může být série dnů, ve kterých budeme víc a víc hledat nějaký svůj směr, dívat se do hlubších souvislostí svého života a bilancovat. Vezměte v potaz, že máte k dispozici pro takové bilancování opravdu všechny své výhody a silné stránky a ta aktualizace budoucích plánů je pouze o tom, že na stará místa dosazujete silnější komponenty. A teď je otázkou, jak to bude všechno fungovat. Něco bude možná muset z kola ven. Něco bude potřeba vyměnit, něco možná z gruntu vyměnit. Pokud na to dobře kápnete, může se vám tento týden velmi dobře otevřít už i praktická cesta k realizaci něčeho, co se pomalu bude rozsvěcet jako hvězdička na jasné obloze.
Je to týden osvěžení, kdy menší i větší vlny spláchnou zase něco, co narušuje rovnováhu a umožní nám vykročit bez omezení přesně tam, kam chcete, nebo kam potřebujete. Nemusí to být vždycky vysněné nebo provázené pouze pozitivními emocemi. Mohou to být také první krůčky na odvážných cestách, na kterých se nám zkraje klepou kolena, nebo zažíváme chvíle prázdnoty, kdy to staré už není, a nové ještě není…

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account