Velkou dovolenou má většina z nás už za sebou. Ale proč smutnit. Čeká nás podzim a jeho prodloužené víkendy v … Už teď se těšíme, ale co si zas zabalit, aby toho nebylo moc. Také se vám stává, že balení na pár dnů vám zabere celý den a na cestu stejně tahnete třicetikilový kufr. Už to tak nebude. Využijte základní kousky šatníku, dobře zkombinujte a bude vám stačit příruční zavazadlo. Jak na to?
Na cesty preferujte minimalistický styl, neboť s ním dokážete velké efekty. Dokážete v něm sedět celý den, večer zvládnete večírek, odpolední procházku po městě a na cestu zpět budete zas zcela jinak oblečena.

Rady stylistek
Také jsem začínala s obrovským kufrem, ve kterém jsem vlastně nic nevezla. Inspiraci, jak své balení vylepšit, jsem našla u stylistky Petry Šestákové, která si zapisovala obsah zavazadel a pak si vytvořila seznam věcí, které opravdu nosila. Zkusila jsem to stejně a výsledek? Dva základní seznamy věcí uložených v počítači, na které se před cestou jen podívám a skládám do kufru. Ideální udělat si zimní a letní variantu.  A od té doby, co mám dítě, jsem takový seznam vytvořila i pro dceru. A tady je.
 
Pátek, sobota, neděle
Max dvoje boty. Jedny černé na podpatku a jedny pohodlnější tenisky. Základní černé kalhoty, krátkou bundu, elegantní sako, dvoje trička, kdy proužkované nikdy nezklame. Rozepínací kardigan a jemné šperky, jeden výrazný na večer. Kabelku jednu větší a crossbody psaníčko. A je to.

 


0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account