Zásnuby jsou velká událost a výběr vhodného prstenu si zaslouží dobrý rozmysl. Cítíte, že vás neuspokojí standardní nabídka v běžných klenotnictvích? Měl by váš prsten symbolizovat něco víc? Mít vlastní příběh, vlastní historii a kvalitu prověřenou časem? Pak navštivte Antique Cinolter a objevte kouzlo a romantiku starožitných prstenů. Starožitné kousky nabízejí nekonečnou škálu možností a designů v závislosti na preferované době či stylu. A vyberou si zde obě pohlaví. Ženy jsou ve výběru odvážnější. Naopak pokud vybírá muž, tíhne spíše k opatrnosti a klasice.

Mezi hlavní důvody popularity starožitných prstenů patří rostoucí touha především mladých párů najít zásnubní prsten v duchu udržitelnosti. Starožitný nebo vintage prsten představuje ten nejlepší způsob pro všechny, kteří přemýšlí o šetrném přístupu k životnímu prostředí.

Starožitné zásnubní prsteny mohou být cenné nejen z finančního hlediska, ale nabízejí také sentimentální a emocionální hodnotu. Kouzlo takových prstenů tkví v tom, že prošly různými milostnými příběhy, vztahy a generacemi. Každý prsten byl původně navržen a vyroben řemeslníky dané doby, což znamená širokou škálu možností od zajímavých geometrických tvarů přes jemné a precizní návrhy až po větší odvážné vzory. V Antique Cinolter najdete jedinečné zásnubní prsteny, z nichž si vybere opravdu každý.

Ve starožitných prstenech a starožitných drahokamech se ukrývá romantika a kouzlo, které nelze napodobit. Ať už se rozhodnete pro klasický jemný prsten nebo extravagantnější kousek s barevným kamenem, můžete mu následně vetknout vlastní hodnotu tím, že začnete psát jeho nový příběh. Chcete-li dokonalý zásnubní prsten, porozhlédněte se ve starožitnictví.

Více informací naleznete na www.antiquesprague.cz

Foto: se souhlasem Antique Cinolter

Tagy:
9 Komentářů
 1. Kamila Novotná 9 měsíců ago

  Nedávno mě můj přítel požádal o ruku a koupil mi starožitný zlatý prsten. Je to kus historie, který budu nosit stále na své ruce. Když se dívám na jeho detaily a nádherný drahokam cítím, že mě má můj přítel opravdu rád. Beru to tak, že je prsten symbolem spojení minulosti, ale i naší budoucnosti.

 2. Kristýna Štírová 11 měsíců ago

  Je to moc krásné. Hlavně si myslím, že to může být i skvělá investice do zlata. My jsme nad tím taky takhle přemýšleli, když jsme si kupovali zásnubní prsteny. Nemáme teda nějaké starožitné, ale máme klasické zlaté prsteny, které nám dělal na míru zlatník podle toho, co jsme si sami přáli. 🙂

 3. Ellie 11 měsíců ago

  Krásné kousky 🤩 a skvělý nápad. Určitě to má své kouzlo dostat zasnubní prsten se zajímavým příběhem 🙂

 4. NelaVávrová 11 měsíců ago

  Nádhera, nosím ráda prsteny, které mají pro mě většinou nějaký význam, některé jsou za státnice, narozeniny, ale vždy jsem nechala výběr na darovaném. To samé chlap pokud chce ženu potěšit – narozeniny, zásnuby výběr je na něm.

  • Author
   Irča Holčáková 11 měsíců ago

   Také mám většinou šperky spojeny s nějakou významnou událostí. Je to moc hezký pocit, pokud se na něj podíváte a tu danou událost vám pak i po několika letech připomene…

 5. Jaroslava Korpášová 11 měsíců ago

  Bohužel nejsem z těch, kdo by toto dokázal ocenit. Šperky nenosím, snubák ani netuším, kde skončil a to přitom muž ho poctivě celá dlouhá léta nosí. Jediné, co mám, jsou náušnice a ty už také hodně pamatují.

 6. Lenka Hudečková 11 měsíců ago

  Jednoznačně krása…

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account