1. Pokud jste zvolily první šaty, pak ženskost je vaše druhé jméno.

Něžná a trošinku naivní, v duši stále zůstáváte malou holčičkou, ať je vám kolik chce let. To však vůbec neznamená, že jste snad hloupá, právě naopak, je vám vlastní zvláštní ženská moudrost. Vycítíte srdcem, jak je třeba se rozhodnout v té či jiné situaci. Mnohé vaše přítelkyně o tom vědí a často vás prosí o radu. Pokud neprosí, je to k jejich škodě :).

V mládí jste se nejspíš často spálila právě proto, že jste neposlouchala hlas svého srdce.

2. Tyto šaty jsou volbou skutečné lady.

Taková žena působí elegantně v každém oděvu a za každé situace, ať ji život zavede kamkoli. Věřte, že tyhle dámy dokážou vypadat vybraně i v pracovním oděvu. Způsobuje to cosi nepostižitelného v jejich zjevu, jakýsi vnitřní aristokratismus.

Často mívají hluboký, pronikavý až hypnotický pohled, na který se jen tak nezapomíná. Pokud jste zvolila tyto šaty, muži vám nejspíš často dělají komplimenty kvůli vašim očím. A není to žert, jestliže se jednou pozorně zahledí do vašich očí, zamiluje se muž zcela opravdově.

3. Malé černé bývají volbou žen záhadných až tajuplných.

Jistě, všechny ženy jsou tak trochu kouzelnice…Ale tahleta zvlášť. V dětství bývají velmi hezké, ale v mládí může krása začít pohasínat, pokud je žena držena příliš přísně. Při první možnosti však vzplane znovu. Ve zralém věku tyto ženy sice o své kráse vědí, ale nikdy ji nestavějí na první místo a také nesoudí lidi podle jejich vzhledu.

Jakýmsi šestým smyslem vycítí mezi zástupy ctitelů svůj osud. V lásce jsou velmi oddané.

4. Rudé šaty jsou volbou tvůrčích, zářivých žen.

Tyto ženy se umějí předvést. Když vstoupí do místnosti, všechny pohledy se upřou na ně (i když na sobě nemají rudé šaty). Jsou zvyklé na takovou pozornost už od dětství a mají ji rády. Samozřejmě, někdy je to únavné. Mají skvělé organizační schopnosti. Často z nich bývají výborné vedoucí pracovnice (a když jdou do penze, všichni pláčou). Umějí najít přístup ke každému.

Jsou to ideální partnerky. Vždycky vypadají úžasně, výborně vaří, mají vkus. Jsou velmi vášnivé a lásku mají jen jedinou na celý život.

5. Tyto šaty si vybírají otevřené a upřímné ženy.

Nikdy se nestavějí na první místo, v lásce jsou velmi obětavé, v zaměstnání jsou vždycky přínosem, děti milují nade všecko. Ať dělají cokoli, dělají to naplno. Často mají nějaký výrazný talent – ke zpěvu, tanci, psaní, k čemukoli. Měly by věnovat více pozornosti samy sobě, mají-li v životě skutečně uspět.

V mládí se tyto ženy často zamilovávají do někoho, kdo za to nestojí, přejí si zachraňovat a pomáhat. Jakmile se začnou věnovat spíš samy sobě, potkávají muže, který je zbožňuje.

Tagy:
6 Komentářů
 1. MartinaBěhalová 1 rokem ago

  Všechny jsou krásné

 2. Krásné mladé, vysoké a štíhlé modelky a nádherné šaty na nich.

 3. MADAMACE 1 rokem ago

  První, druhé, čtvrté, které si vybrat?

 4. Daniela Kubíková 1 rokem ago

  To opravdu sedí🤗🤗🤗 !! Moje jsou číslo 3 , malé černé, ale zkrátila bych sukni tak ke kolenům😎🤫
  Všechny šaty jsou krásné, ale já bych na sebe vzala jen 3. Výklad na mě sedí skoro na 100%…jak je to možné?? Bezva👍

 5. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  První jsou krásné .-)

 6. Anna Stacinova 1 rokem ago

  Líbí se mi první šaty.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account