S koncem roku se blíží i čas sváteční, kdy se chce každá žena cítit výjimečně, kdy chce být jako princezna z pohádky. Pokud už má vybrané své „kouzelné oříšky“ s outfity, zbývá porozhlédnout se po pomocnících, kteří se postarají o pohádkově krásný účes s lehkostí kouzlo připomínající. Neboť vlasy jsou přirozenou korunou ženské krásy.
Rychle, lehce a hladce
Času, který potřebujeme na přípravy v koupelně, nikdy není dost a každá příležitost ušetřit pár minut má cenu zlata. Při sušení čerstvě umytých vlasů oceníte vysoce výkonný vysoušeč vlasů BaByliss 5336NPE z řady ELEGANCE s příkonem 2 100 W, který vysuší vlasy rychle, a přitom šetrně. Díky ionizační funkci nedochází při vysoušení k rozbíjení vodních kapek na vlasech, vlasy nekrepatí, ale zůstávají zdravé, hladké a lesklé. Fén nabízí tři stupně nastavení teploty a dva stupně rychlosti včetně volby studeného vzduchu pro zafixování účesu. Velmi lehká konstrukce nezatíží ruku při používání, stejně jako zavazadlo v případě, že si ho přibalíte na cesty.
Doporučená cena BaByliss 5336NPE je 1190,- Kč a k dostání je exkluzivně na www.notino.cz.
Nejen tři oříšky patří do jednoho příběhu
Pokud patříte k těm, kdo těžko hledají inspiraci na dárky nejen vánoční, je vysoušeč vlasů BaByliss 5336NPE ideální volbou i pro vás. Je prvním z prémiové řady BaByliss ELEGANCE v provedení Rose Gold, do které v roce 2022 přibude automatická loknovací kulma BaByliss 2660NPE a žehlička BaByliss 2598NPE. Ať už bude dalším „oříškem“ vybraným pro tu vaši princeznu kulma nebo žehlička (romantické „vlnobití“ nebo hladká elegance), bude zřejmé, že si při výběru dárků počínáte rafinovaně, a ještě vám zbude třetí kouzlo „v rukávu“.  

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account