Vánoce se kvapem blíží a proto je nejvyšší čas na řešení vánočních dárků. Pokud patříte mezi ty, kdo darují praktické dárky, máme pro vás tip, kterým se zavděčíte úplně každému. Dětem nad 130 cm, dívkám, ženám, mužům, mladým či seniorům.

Jde totiž o produkt, který mohou děti či dospělí nosit při sportu, procházkách nebo jen tak, při lenošení. Legíny jsou vyrobeny z příjemného, jemňoučkého materiálu, který vám zpříjemní jakoukoliv činnost. Pánové přes legíny zpravidla nosí šortky, v chladnějších dnech je užijí jako spodky. Určitě ocení všitý klín v rozkroku a skutečnost, že legíny Emky nezapáchají ani po náročném sportovním či jiném fyzickém výkonu nebo po několikadenním nošení.

Ženská část populace si mimo jiné pochvaluje fakt, že legíny rychle schnou a jejich skladnost. Díky lehkému a jemnému materiálu při cestování zaberou v batohu nebo kufru jen minimum místa. Ženám vyhovuje vyšší pas a hlavně to, že se legíny nevytahují v kolenou, pokud v nich klečí. Jsou proto ideální například na jógu. Mnohé dívky či ženy nosí legíny i k sukni nebo šatům. Materiál se totiž neleskne a na pohled působí příjemně.

Výrobcem legín Emky je malá česká firma z Krkonoš, Tomáš Machek s maminkou Evou. „Záleží nám na tom, aby lidem naše legíny sloužily co nejdéle. Proto jsme opravdu pečlivě a dlouho testovali látky, ze kterých jsme chtěli legíny šít. Tu, která v testování nejlépe obstála, jsme následně nechali zpracovat speciálním šicím strojem, aby bylo nošení našich legín opravdu co nejpříjemnější“, uvedl Tomáš Machek a dodal, že pro nové klienty připravili s maminkou dárek v podobě slevy při registraci. Více informací najdete TADY.

Určitě vás také potěší výše poštovného, a to pouhých deset korun.

Foto: se souhlasem Emky.

Tagy:
3 Komentářů
  1. Tamara Schovancova 8 měsíců ago

    Velmi oceňuji praktické dárky

  2. Michaela Spalovská 8 měsíců ago

    Praktické dárky mám nejraději, takže jsem ráda za zajímavý tip.

  3. Lenka Hudečková 8 měsíců ago

    Zvážím, zda je koupit manželovi. Já mu totiž většinou na zimu pod rifle věnuji nějaké svoje vytahané legíny. A opravdu ledových dní už v zimě moc nebývá… Ale ty Emky jsou zajímavé, to je pravda

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account