Jestli se chystáte ozdobit svůj obličej brýlemi, bude dobré, když si předem uděláte představu o tom, jaké obroučky se vám líbí. Samozřejmě ne vždy se vám podaří odhadnout, jak na vás konkrétní brýle budou vypadat. Dnes už ale při výběru nezáleží pouze na vašich proporcích obličeje. Mnohem více záleží na vyjádření vaší identity. Při jejich nošení se musíte  cítit ,,ve své kůži’’.

Proto je také dobré zamyslet se nad tím, při jakých příležitostech hodláte brýle nosit. Slaďte styl obrouček se stylem oblékání, abyste se cítili co nejlépe.
Pro business styl bych volila mezi značkami Ted Baker a Comma, které jsou přímo stvořené pro luxusní vzhled a eleganci, Comma je dámská ale  Ted Baker nabízí i pánskou módu. Nebojte se  zlatých prvků, sáhněte po něčem extravagantním!
 

Comma

Ted Baker
Nevšední a zároveň elegantní budete ve francouzské kolekci Caroline Abram, která kromě výrazných plastových obrub nabízí letos i krásné tenké kovy. Výhodou  je, že díky své barevnosti a pestrosti tvarů, se neřeší, k čemu se hodí nebo ne. Jsou extravagantní a vynikají, hodí se téměř ke všemu, sluší jim obléknout se méně výrazně a nechat je oslňovat. Kdybyste chtěla vzbuzovat větší pozornost, tak značka Lamarca jistě splní vaše požadavky. Ručně broušený plast do pečlivých tvarů a výrazné kombinace barev učarují na dálku.
 

Caroline Abram

Lamarca
Pokud nejste vyznavači žádného stylu a chcete prostě  jen v brýlích dobře vypadat, zkuste vybírat z dámské kolekce Yana nebo v unisex kolekci Timezone, které vám poskytnou dostatečné množství barev, tvarů, velikostí a materiálů k výběru. Nemusíte se tedy bát, že byste odcházeli s prázdnou.
Pro nošení v kombinaci se sportovními prvky jsou určitě vhodné značky New Balance, Converse a O’ Neill. Všechny tři kolekce se zároveň angažují i v módním průmyslu. Především stylové tenisky, které jsou k brýlím úžasným doplňkem, zná každý.

                                       New Balance                                              
I street móda má na našich stránkách prostor. Obchody MANGO a Pull & Bear jste určitě již někde potkali. My vám k nim exkluzivně nabízíme sluneční brýle i obroučky. Většinou se jedná o jednoduché brýle, které vám nabízí větší prostor pro vaše outfit kreace. Zkrátka tak, abyste sladili váš celkový look.

Pull & Bear
Do této kategorie se dá  zařadit i značka Superdry, která u nás zatím není tolik známá, ale ve světe si již získala obrovský úspěch.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account