Týnská 10 otevřela multibrand butik F. designers v jehož prostorách se snoubí kvalitní, Česká a Slovenská móda. Pokud tedy patříte k milovníkům a podpůrcům, lokálních návrhářů, zapiště si tuto adresu na svůj “Where to go” check list… Nejedná se “jen” o další butik, ale i o ateliér ve, kterém Vám rádi ušijí “produkt na míru” …
 

 
                                 Návrhářka a majitelka Jenny Jeshko ( vpravo)

 

A na koho se můžete těšit? Nabídka je opravdu pestrá tak Vám zmíním své oblíbence a na zbytek se zajděte podívat sami.

Za mě to jsou :  Pavel Berky (jehož módu obdivuji již nějakou chvíli), návrhářka Denisa Dovalová (nutně od ní potřebuji ten božský, černý kabát), krejčí Roman Humlíček s džínami na míru pro pány a dámy (o, kterém jsem Vám psala TADY ) a šperkařka Klára Bílá, o které jsem Vám psala TU.

 

 

Mám obrovskou radost z toho, že se u nás lokální móda začíná stále více propagovat. Považuji to za jakousi “občanskou povinnost” podporovat domácí průmysl. Když mě v Praze někdo zastaví a ptá se kde sežene Českou módu, zahřeje mě u srdce a s radostí je posílám na těch “pár” míst, která znám. Naši návrháři nejsou “jen” odkaz na naší tradici, ale také záruka kvality a protipól Fast Fashion. Samozřejmě, že také nakoupím ve větším řetězci, ale už to není bezmyšlenkovité a tak časté jako před pár lety. Každý nákup si promýšlím, a jelikož se ve Fashion už pár let pohybuji, poznám co je a co není kvalitní a zda to odpovídá i ceně. (Což bohužel moc často není). Proto se teď cítím tak, že :

 

“Nemám co na sebe!”

 

 

Protože si šetřím, na ty kvalitnější věci, právě od našich návrhářů…

 

 
 

A co vy, zajímá Vás brand, kvantita či kvalita?
 

 
♥Lucija
@lucijavesela
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account