Ačkoli jsou sukně pohodlné, elegantní a dnes k dostání snad v každém obchodě, na ulicích stále převládají kahlhoty. Vyjímkou není ani léto, kdy spousta žen i dívek navlékne kraťasy  místo sukní. Sukně přitom lichotí postavě mnohem více a rozhodně krásně tvaruje postavu. Sukně v létě je stále něco co nám muži mohou závidět. Jaké jsou tedy další důvody proč dát přednost sukním před klahotami?

Proč dát vlastně přednost sukni před kalhotami?
+  Znáte maraton hledání těch perfektně padnoucích riflí? Se sukněmi je to mnohem snazší, ihned vám padne ta vaše velikost. Zatímco džíny musí všude možně správně sedět, aby se s nich něco nevyvalilo. U sukně je zkoušení snazší.
+  Ať už pouzdrová uplá sukně nebo áčková, vždy vám nějak vytvaruje postavu, to se dá říct jen o velmi malém množství kalhot/riflí
+  Chlapi mají sukně raději (pokud je to pro vás plus:)
+  V sukni/ šatech budete vždy v menšině. Spousta žen kolem vás bude většinou v kalhotech
+ Sukně jsou na léto ta lepší varianta – tolik se nepotíte
+ Sukně s vyšším pasem jsou ideální na schování menšího bříška
+ Správně zvolená sukně nádherně zvýrazní postavu
Na druhou stranu … :
–  V zimě je potřeba punčoch a teplejších ponožek, někdy i spodničky
– Ne každá se bude v sukni cítit pohodlně

Jak nosit sukně celý rok
Letní šaty a sukně není třeba nijak probírat. V obchodech jich je dostatek různorodých střihů a celkem k nim v létě nic nepotřebujete. S nástupem chladnejších dnů je to však jinak. Bez silonek nebo punčocháčů se už neobejdete.

Punčochy/Silonky
V létě pod sukni nic neoblíkat, proč taky? Nevypadá to hezky a akorát vám bude větší horko než v riflích. Že ze svých nohou nejste nadšená? Většinou to není taková hrůza jak se sobě snažíme namluvit:) Navíc v létě naše nohy dostávají nějakou barvu, pomoci si můžete samoopalovacím krémem. Silonky ve spreji však nedoporučuji – hodně chemie a nejistý výsledek (pouze osobní zkušenost!).
Každá trendů znalá dáma vám řekne, že tělovým punčochám odzvonilo.
Klasické silonky (tělové) jsou stále velmi diskutovaným módním tématem. Každá trendů znalá dáma vám řekne, že tělovým silonkám odzvonilo. Nevypadají přirozeně, idkyž se na to snaží hrát a pak je tu cena. Pokud chcete nějaké hezčí pevnější, tak zaplatíte kolem 100Kč za jedny a ať se budete snažit jak chcete, stejně se na nich jednou vyloupne oko. Pokud tedy nosíte sukně a šaty často, budete muset neustále dokupovat zásoby silonek.
Řešením jsou černé (pro odvážnější i jinak barevné) punčochy/silonky. Jsou elegantní, pevnější, déle vydrží a hodí se ke každé sukni (kromě vylpženě letních střihů). Pokud vám silonky/punčochy nesedí, podvazky vám po nějakou dobu budou stačit. Až se ochladí, určitě si z velké nabídky punčocháčů vyberete třeba na Fleru!

 

 

Spodničky
Áčkové sukně a jinak nadýchané sukně mohou i přes přítomnost punčoch profukovat. Řešením jsou pak spodničky, sukně lehčího typu, které poslouží jako vrstva pro zahřátí. Pokud budete hledat v českých obchodech spodničku, nejspíš narazíte na ty typy, které jsou tu proto aby dotvořili objem sukně. Použít tedy pod sukni můžete i lehčí/tenčí typy letních sukní.

Jak vybrat sukně dle postavy
 
Určitě nedoporučuji se celá zahalit do dlouhých sukní. I přesto že jsou velmi pohodlné, bylo by škoda nevyzkoušet některé z nepřeberného množství nabízených střihů. Věřím že každá máme postavu tak individuální, že se většinou do žádné škatulky nevlezeme. Proto doporučuji zkoušet a zkoušet, taky jsem na svůj oblíbený typ sukně přišla expereimnetováním, od té doby se držím toho co mám nějraději.

 
 
Mini sukně – menší drobná postava
Pro koho: Pokud máte silnější stehna, raději je oblečte do středně delší sukně, v mini byste vypadala ještě větší, ale třeba větší boky ve vhodné mini hezky zabalíte! Mini sukně jsou pak vhodné pro drobnější ženy, které by v jiných typech sukní vypadali ještě menší než jsou. Že se mini hodí i pro velmi vysoké typy s dlouhýma nohama snad ani nemusím připomínat:)
Co k tomu: Nahoru volnější top nebo svetr, stejně tak uplé tričko, přes .. celý článek ZDE

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account