Moravskoslezský kraj letos opět vyhlašuje již tradiční soutěž pro ženy s názvem Lady Business Moravskoslezského kraje 2020 (www.ladybusiness.cz). Smyslem této soutěže je vyzdvihnout práci žen v Moravskoslezském kraji, jejich podnikatelské úspěchy, přínos pro společnost, pomoci jim s propagací a ocenit jejich každodenní nasazení. Letošní 5. ročník, který potrvá od 9.3. do 26.7.2020 je určen ženám MANAŽERKÁM NEZISKOVEK a PODNIKATELKÁM, které působí v Moravskoslezském kraji. 
Do kategorie Podnikatelka se můžou hlásit ženy, které splňují tyto podmínky:

    podnikají více než 2 roky jako živnostnice (OSVČ) nebo vlastní či spoluvlastní firmu (50% a více podíl),
    místo podnikání / sídlo firmy je v Moravskoslezském kraji.

Do kategorie Manažerka neziskovky se mohou registrovat ženy, které splňují tyto podmínky:

    jsou ve vedení neziskové organizace se sídlem v Moravskoslezském kraji, nebo ji založily a vedou ji, a to nejméně 2 roky,
    vedou tým o minimálně 3 pracovnících.

Registrace do soutěže jsou možné on-line na webu www.ladybusiness.cz/#registration. Registrace běží až do 26.7.2020.
Do soutěže je také možné někoho on-line nominovat (https://www.ladybusiness.cz/nominacni-formular), a to až do 30.6.2020.
 
Soutěž organizuje jménem Moravskoslezského kraje krajská společnost Moravskoslezské Investice a Development, a.s. Více o společnosti na www.msid.cz.
Pravidla a informace o soutěži jsou na webu www.ladybusiness.cz nebo kontaktujte Kateřinu Klapcovou, kl******@ms**.cz, 731 659 689, 595 691 244.
Pro aktuální informace sledujte také facebook www.facebook.com/MSID.cz/
Budeme se těšit na všechny přihlášky a nominace. Pokud byste byli ochotni sdílet informaci o soutěži na jakýchkoli Vašich informačních kanálech, sociálních sítích, webech, budeme moc rádi. 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account