Pokud jste si i vy zvykli na výhody „domácí“ úpravy vlasů či vousů, máme pro vás dobré zprávy. S novinkami od BaByliss Paris to páni budou mít ještě jednodušší a kreativnější. Přichází nová řada profesionálních bezdrátových zastřihovačů Super-X Metal Series.
Zastřihovače E996E a MT996E kombinují špičkovou kvalitu japonské ocele, bohatou funkční výbavu, ergonomii a slušivý stylový design. Vyspělý a přitom lehoučký motor zajišťuje maximální výkon a díky lithiové baterii se nemusíte bát, že vám uprostřed kreativní práce dojde energie. Robustní kovové provedení je zárukou snadného ovládání a precizní japonské ocelové čepele se postarají o hladký a bezchybný zástřih.
 
STŘIH JAKO OD PROFESIONÁLA
Zastřihovač vlasů BaByliss Pariss E996E v elegantním stříbrném provedení má perfektní velikost a optimálně vyváženou hmotnost. Jeho kvality oceňují i profesionální barbeři – čepele z japonské oceli zajišťují hladký řez a precizní povrchovou úpravu. Trojúhelníkový tvar těla umožňuje vlasům volně odpadávat a zamezí tak ucpávání hlavice. K dispozici je 10 nástavců v rozmezí od 0,8 po 25 mm, nastavitelných po půl milimetru, a speciální nástavce pro zástřih u levého a pravého ucha, které lze nastavit do 5 poloh. Výkonný přístroj vydrží díky lithiové technologii na jediné nabití až 160 minut bezdrátového provozu. Na jeho plné nabití jsou třeba 3 hodiny. Ve výbavě nechybí ani pevné ochranné pouzdro.
 
VÍCEÚČELOVÝ POMOCNÍK PRO CELÉ TĚLO
Multifunkční celotělový zastřihovač BaByliss Paris MT996E ztělesňuje profesionální parametry, a to tak pokud jde o kvalitu, konstrukci, ergonomii i design. Díky vodotěsnému provedení ho můžete používat ve sprše. Přesné čepele z japonské oceli si poradí jak s úpravou hladkých a jemných vousů, tak i s těmi silnějšími a tvrdšími. Na jedno nabití vydrží až tři hodiny. Zastřihovač má 4 výměnné hlavice včetně planžetového nástavce pro dokonalý vzhled, 4 nástavců pro vousy i strniště, 2 nástavců na tělo, 2 nástavců na obočí, 3 nástavců na vlasy a nechybí ani nástavce pro uši a nos. Nástavce jsou magnetické, takže se vyhnete obtížné a zdlouhavé výměně. Na jedno nabití funguje až 5 hodin a díky rychlému nabíjení je baterie připravena již za 3 hodiny. Do výbavy patří i praktické ochranné pouzdro.  
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account