196

Výsledek obrázku pro we heart it leather skirt Související obrázek

VRSTVĚTE

Chystáte se na pracovní schůzku, ze kterépak rovnou poběžíte na drink s přáteli? Pod šifonovou halenkou s hlubokým dekoltem oblečte elegantní košilku ve stejné barvě. Budete vypadat profesionálně! Večer pak košilku odložte a rázem se proměníte v sexy divu.

Výsledek obrázku pro we heart it leather skirt Výsledek obrázku pro we heart it leather skirt

SPRÁVNÁ DÉLKA

Příliš krátká sukně by mohla vypadat a působit lacině, proto raději zvolte variantu sahající těsně nad kolena. Chcete se pochlubit ženskými křivkami? Kousky s vysokým pasem krásně tvarují postavu!

Výsledek obrázku pro we heart it leather skirt Výsledek obrázku pro we heart it leather skirt

BRÝLE

Brýle s černými obroučkami jsou doplněk, který vás nejen ochrání před sluncem, ale také vám dodá na sofistikovanosti. Letos jsou v kurzu pilotky, kulaté obroučky nebo rámečky kočičí.

 Výsledek obrázku pro we heart it leather skirt

HRA KONTRASTŮ

Protiklady se přitahují. Řízná kůže s romantickým vzdušným topem je proto sázkou na jistotu. Odstíny krémové a vínové v kombinaci s černou kůží budou úžasně ladit.

Černé boty na podpatku jsou základ. Prodlouží postavu a hodí se úplně ke všemu. Praktičnost už je ale horší. Mějte proto v záloze ještě balerínky, ve kterých nohám na chvíli ulevíte – třeba v kanceláři nebo v autě při řízení. 

Výsledek obrázku pro tumblr leather skirt Výsledek obrázku pro tumblr leather skirt

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account