Stavět v Praze na zelené louce? To vyžaduje velké umění, primárně umění hledat volné pozemky, kterých je v Praze pochopitelně minimum. Společnost PSN však hledat umí, a tak může mj. realizovat i zajímavý projekt půvabného rezidenčního bydlení. Jeho představení jsme slíbili již v minulém článku, tady je…
Bydlení u parku, na místě bývalých vinic a sadů
Novostavba Vila dům Na Vinici vyroste s PSN na zelené louce, resp. na místě Královských Vinohrad, v sousedství dalšího projektu PSN Depo Grébovka a také oblíbeného městského parku Grébovka (Havlíčkovy sady), který se pyšní skvostnými výhledy na panorama Prahy. Romantiku přírodní scenérie tu doplňují i sochařské výtvory v čele s umělou jeskyní Grotta, ale i zahradní altán s kavárnou a replikou původní kuželkové dráhy.
Vila dům Na Vinici je zasazen do Perucké ulice, která lemuje západní část Perucké stráně, dnešní park, dřívější vinice a sady. Příroda zde nabízí odpočinek i sportovní vyžití, stále však nechybí ani všechny vymoženosti moderního velkoměsta, obchody, služby a perfektní občanská vybavenost.

Foto: Vila dům Na Vinici, PSN
Nadčasový design s mladistvou svěžestí
Okolní příroda se zrcadlí i v interiéru domu, který charakterizují přírodní materiály. Nadčasový design a čisté linie stylově oživí motivy zeleně. Moderní novostavba Vila dům Na Vinici dýchá mladistvou svěžestí, ale respektuje tradiční hodnoty bydlení. Velkolepě pojaté byty jsou jako stvořené pro rodinný život. Obyvatelé domu mají navíc vedle samotného bytu k dispozici i praktické sklepní úložné prostory. Do suterénu domu se vešla také parkovací místa.
Ve čtyřech patrech domu najdete 27 bytů o dispozicích 1 + kk až 3 + kk, jejich prodej byl právě zahájen. Ceník je dostupný na webu projektu.

Foto: Vila dům Na Vinici, PSN
Stylová novostavba odkazuje na luxusní vilovou zástavbu, která Vinohrady zdobí od počátku 20. století. Tehdy Vinohrady lákaly k bydlení ty největší osobnosti českého národa, lákavou lokalitou zůstaly dodnes.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account