Kojenci i batolata snáze podléhají prochladnutí, a proto bychom vždy měli dbát na dostatečně teplé oblečení, pokud se s nimi zrovna chystáme na procházku. Se začínajícím podzimem tak přichází na řadu body s dlouhými rukávy, svetříky a hřejivé overaly. V KiKu nyní najdete novou kolekci plnou roztomilých kousků pro vaše malé sluníčko.
Chystáte se na dlouhou procházku barevnou podzimní přírodou? Pak byste si na sebe určitě měli vzít dostatečně teplé oblečení a nezapomínejte ani na miminko, které během ležení v kočárku může snadno prochladnout. Ideální je proto vrstvení. Spodní vrstvou outfitu může být pohodlné body a tepláky s mikinou nebo svetrem, či slušivý overálek s trikem s dlouhými rukávy.
 Když se začne připozdívat a slunce už pomalu zapadá, je čas vyrazit domů a miminko po jídle a hřejivé koupeli uložit ke spánku. I během něho by mělo být děťátko oblečeno do příjemných materiálů, aby byl spánek co možná nejdelší a nejkvalitnější. Miminko tak může mít buď klasické pyžamo složené z kalhot a trička, nebo třeba flísový spací pytel.
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account