Jsme tři. Jsme matky. A jakožto mladé matky s přístupem ke vševědoucímu internetu jsme už poněkud přesycené všech
diskuzí týkajících se dětských témat typu kapičky na prdíky, vhodné značky plenek, kojení, první příkrmy a podobně.
Ano, jsme sice matky, ale jsme to stále MY! Chceme kromě našich ratolestí trávit i chvíle času samy se sebou a se svými zálibami. Chceme si zajít do divadla, na koncert, na večeři s partnerem, na manikúru a ke kadeřníkovi. A chceme to bez výčitek svědomí! Tím, že jsme se staly matkami, přeci nekončí náš život, jen se začala jeho nová etapa, která může být sice o něco chaotičtější, ale lepší, smysluplnější a naplněnější, než ta uplynulá. Náš volný čas si musíme užívat na 100%, protože už ho tolik není. Ale o to je to lepší. 🙂
A proč právě SEXY- mamas? SEXY v našem pojetí neznamená nosit boty na jehlách a dokonalý make-up čtyřiadvacet hodin, sedm dní v týdnu. Nejsme žádné Stepfordské paničky. Občas spíš Zoufalé manželky. 🙂 Ale SEXY být můžeme!
Sexy je podle nás sebevědomá žena – matka, která si chce svůj mateřský život užít a ne ho jen přežít. Je aktivní, zachovává si své koníčky a dokáže si vybojovat chvíli sama na sebe a své přátele. Nečeká jen na to, až se její partner vrátí z práce. Zbytečně se nehroutí z pohledu na koš plný nevyžehleného prádla a rozházených hraček po bytě. Zkrátka nešílí. Vždyť mít dítě neznamená obětovat se a zapomínat sama na sebe. To není prospěšné nikomu. Vyrovnaná matka rovná se spokojené dítě. I matka by se tedy měla v rámci možností hýčkat. A přestože tráví celé dny v teplácích a teniskách, může být zatraceně SEXY!
Každá jsme úplně jiná, ale všechny se snažíme o jedno – být co nejlepšími matkami, nezbláznit se z toho a ještě si to užít. Pojďme se tedy vzájemně podržet, sdílet zkušenosti, užitečné rady a tipy. Pojďme si předávat triky na kosmetické vychytávky, reference o místech, kde nám bylo dobře a další cenné informace!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account