Nechte se inspirovat tipy od Lucie9! A pak se podívejte k manželovi do skříně. 🙂

Už se vám někdy stalo, že jste si našli zalíbení v některém kousku oblečení, které je určeno pro opačné pohlaví? Mě ano, a zrovna nedávno… vyklízela jsem skříň a, ejhle, co jsem nenašla téměř na dně. Dvě krásné pánské košile, bílou a  nebesky modrou. Mou zálibou je kombinovat netypické s “typickým”, výrazné s nevýrazným a také módní s upadajícím… myslím, že pánská košile v dámském šatníku minimálně jeden z těch bodů splňuje :).

Jelikož pánské košile jsou na dámské postavě příliš volné, je vhodné ji zkombinovat s úzkou sukní či kalhotami, které hezky lemují postavu. K outfitu jsem ještě navíc zvolila jemný detail květin, který se objevuje na pásku a také na tílku vyčuhujícím zpod košile.

Všimněte si, že košile je jako jediný modrý prvek celého outfitu…

… to kvůli zachování decentnosti i přes její výraznost.

Tento odstín modré je velmi univerzální, hodí se jak ke snědé tváři, tak i k bledulce.

Naše maminka v akci 🙂

Tento outfit připomíná kancelářskou uniformu, ten však není tolik uhlazený díky právě pánské košili, která tomu všemu dodává určitou uvolněnost.

Tady můžete vidět stejnou verzi outfitu, akorát s bílou košilí.

Přiznávám, že přírodní prostředí k tomuto outfitu moc neladí, ale je to takový první pokus něco nafotit 🙂 .

Další ležérní look s pánskou košilí.

Tady trošku z jiného soudku. Naposledy jsem na facebooku sdílela fotku s modrými balerínkami a téže barvy bundičkou, zde můžete vidět, jak zkombinovat dva výrazné prvky…

Tady opět trošku formální, trošku přísný styl… a že je té modré až příliš, no a? Vždyť letošnímu létu modrá kraluje. A že si vás možná spletou s letuškou nebo s nádražačkou? No a, vždyť o tom to je, móda je umění, které vyžaduje hrát si a dovádět.

Jaký máte názor na pánské prvky v dámském odívání? 🙂

Zdroj: Lucie Ludlová

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account