Přeji krásný den všem. 
V létě 2017 jsem po 13,8 l odešla ze zaměstnání. Půl roku do Vánoc jsem odpočívala na podpoře. Pár měsíců jsem nedělala nic jen odpočívala, užívala si volno.
Ale pak mně to doběhlo a musela jsem něco dělat. Vzpoměla jsem si, že nás naše mamka naučila plést a tak jsem se pustila do pletení.
Začala jsem malými věcmi aby to rychle odsejpalo. Takže jsem začala plést čapky a když jsem se zapracovala tak jsem zjistila, že moje čapka vyjde z jednoho 50g/125m klubíčka.
Našla jsem si hezkou vlnu jmenuje se Elian klasik. Vyrábí ji v české republice firma VSV. 
Nakoupila jsem 30 odstínů této vlny a upletla 30 čapek jednoho vzoru. Ze zbylých malých klubíček jsem upletla duhovanou vestu. Fotky máte tady.
A poslední dobou i když jsem myslela, že velké věci plést nebudu tak pletu vesty. A upletla jsem i pár svetrů. Kdyby jste měli o něco zájem klidně napište. 
U pletení si krásně odpočinu, a hlavně jsem sama u sebe a napadají mně ty správné myšlenky, co mám udělat, nebo komu zavolat. Je to opravdu tak, že když se ztišíte tak přijdete na to, na co jindy nemáte čas myslet. 
Přeji úžasný den. DzAnna

1 Komentář
  1. Tereza Příhodová 11 měsíců ago

    Tak pod toto se taky musím podepsat. Pletení je opravdu úžasný relax. Sama jsem se k pletení dostala někdy před rokem když jsem doma našla takovou sadu na pletení po babičce. Bylo tam všechno, co je k tomu potřeba, dokonce i ještě nerozbalené kruhové jehlice. Prvně jsem zkoušela pletení podle různých návodů, ale teď už to zvládám i bez nich. 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account