Projekt si klade za cíl podpořit pěvecké nadání dětí a mladých lidí, objevit nové talenty a dát jim možnost prosadit se. Patronkou soutěže je zpěvačka a sólistka Hudebního divadla Karlín, divadel Broadway  a Hybernia v Praze Kamila Nývltová. 

„Jsem moc pyšná na všechny naše soutěžící a moc se těším, že letos opět objevíme další nádherné talentya pomůžeme jim prosadit se,“ říká patronka projektu Kamila Nývltová. 

Soutěž ČESKO ZPÍVÁ si svým profesionálním a osobitým přístupem získala přízeň začínajících zpěváků, hudebních pedagogů i veřejnosti. Nadějní zpěváci se do soutěže mohou přihlásit prostřednictvím jednoduchého elektronického formuláře, kam vloží kromě údajů o sobě i nazpívané soutěžní nahrávky. Ze všech zaslaných nahrávek vybere odborná porota v základním kole postupující soutěžící, kteří se již na živo budou prezentovat na výběrovém kole. Následně v semifinále a finále. Soutěž je mezinárodního charakteru, proto se mohou přihlásit i zpěváci ze Slovenska, Polska a dalších zemí.

Soutěž je rozdělena na 2 věkové kategorie, sólisté 9–14 let a 15–26 let. Jedná se o soutěž čtyřkolovou: základní kolo, výběrové kolo, semifinále a finále. 

Ukončení přihlášek bude 10.2.2020. Celkový počet přihlášených bývá zhruba kolem 500 zpěváků, do výběrového kola postoupí kolem 250 zpěváků. Výběrové kolo proběhne 9.3.2020 v Praze. Semifinálového se zúčastní kolem 80 zpěváků a to v Trutnově 2.4.2020 ve společenském centru Uffo. Finále se uskuteční 3.4. 2020 v Trutnově opět v centru Uffo a o vítezství se utká 20 finalistů. 

Porota letošního ročníku: Patronka Kamila Nývltová, zpěvačka Leona Machálková, Renata Drössler, zpěvák Petr Bende, Sebastian, Petr Pecha, moderátorka Gábina Partyšová, módní návrhář Osmany Laffita, produkční Hudebního divadla Karlín Jan Křehla a další …

Úspěšní účastníci mohou získat mimo jiné atraktivní věcné ceny od partnerů soutěže, originální kovanou sošku z dílny uměleckého kováře, či možnost veřejně prezentovat svůj talent. 

Mohou vyhrát i další hodnotné ceny:

  Týdenní pobyt na pěvecko- herecko-tanečním campu Česko zpívá
  Víkendový pobyt pro dvě osoby
  Poukázku na nákup v hudebninách
  Výrobky od firmy Mixit
  Výrobky od firmy Nutrend
  Vstupenky na muzikálová představení v Praze
  Výrobky od firmy Goldwell

Jména úspěšných finalistů, kteří soutěží již prošli: Markéta Konvičková, Natálie Grossová, Eva Matějovská, Ines Ben Ahmed a další. Všichni jsou úspěšní zpěváci, mají své videoklipy, písně a hrají už hlavní role v muzikálech a nebo mají svoji sólovou dráhu 

Na webu www.ceskozpiva.cz zájemci naleznou veškeré potřebné informace.

 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account