Vánoce jsou za dveřmi a my pro vás máme tip, kterým uděláte radost nejen veganům, ale všem, kteří dbají na udržitelnost, etiku a berou ohled na životní prostředí.

Značka kabelek Mybelka se rozhodla vyslyšet přání zákaznic a přichází na český trh s novým materiálem – veganskou kůží. Právě ta v současné době zažívá velký boom. Jedná se o umělý materiál (hlavně polyamid, který je až z 80% recyklovatelný), který svými vlastnostmi a vzhledem připomíná pravou kůži. Tato alternativa klasické kůže však překvapí i ty největší skeptiky svou životností a funkčností. Její hlavní výhodou je právě to, že nepochází ze světa zvířat a také, že při své výrobě zanechává mnohem nižší uhlíkovou stopu. Navíc je ve srovnání s pravou kůží nenáročná na údržbu a odolnější proti skvrnám či UV záření.

Stejně jako doposud si tvar kabelky, pásek či kování navrhne sama zákaznice. Podílí se tak na vzhledu svého módního doplňku na míru, který je jedinečný, kvalitní a její – může ji tak považovat opravdu za „svou“. To vše nyní i ve vegan verzi. Pro začátek je k dispozici černá hladká vegan kůže, která je prostě klasika. Nejen, že se hodí ke všem tvarům kabelek, ale má i několik dalších výhod. Nemá živočišný původ, je lehčí a tím pádem váží kabelka méně oproti té z pravé kůže.

Neváhejte a vytvořte si kabelku přesně podle sebe, originální, šitou ručně s láskou a pečlivostí. Dodací lhůta nové Mybelky je dva až tři týdny. Je nejvyšší čas, objednat svou veganskou kabelku, aby dorazila pod stromeček.

Více informací naleznete na www.mybelka.cz

Tagy:
6 Komentářů
 1. Tereza Příhodová 1 rokem ago

  O tomto jsem teda ještě neslyšela, ale nápad je to podle mě skvělý. Díky za tip. 🙂 Myslím že je fakt paráda, že je teď udržitelná móda tak populární. Co to tak poslední dobou sleduji, tak vzniká i plno nových zajímavých značek. Mě teď třeba hodně zaujalo oblečení od https://www.happynature.cz/ Mají jen ekologicky vyráběné věci a přesně tomu já fandím. 🙂

 2. MartinaBěhalová 2 roky ago

  Každý má jiný vkus a navrhnout si vlastní kabelku je super, aspoň je originál.

 3. Nejsem a nikdy jsem nebyla kabelková.

 4. Lenka Hudečková 2 roky ago

  kabelky nosím takové, které si sama uháčkuji :-), takže to je vlastně taky kabelka podle mých představ 🙂

 5. LucieGajdíková 2 roky ago

  Navrhnout si vlastní kabelku? To zní skvěle!

  • Author
   Irča Holčáková 2 roky ago

   Kabelky jsou opravdu krásné 🙂 Navíc si navrhnete kabelku podle svých představ přímo na webu jednoduše v konfigurátoru. Je to krásný a originální dárek nejen k Vánocům.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account