Vím, že mými tématy jsou standardně spíše recepty, cestování a případně osobní rozvoj (kterému se chci do budoucna věnovat trochu více, protože je to z mého pohledu pro ženy – a nejen pro ně – nesmírně důležité).
Ale co si budeme povídat, jako žena jsem samozřejmě také náležitě parádivá. Nemám potřebu dělat nikomu zbytečnou reklamu. Na druhou stranu ale vím, že není nad osobní recenzi, takže jsem se rozhodla podělit se s vámi o svou zkušenost s lakem na nehty, který jsem teď vyzkoušela. A musím říci, že můj dojem je pozitivní, protože má krásnou barvu a hlavně mi vydržel naprosto perfektní celý týden. Asi by zvládl i víc, ale už jsem chtěla změnu, takže šel dolů.
Jedná se o lak Essence Shine last and go gel nail polish, který mne překvapil i svou příznivou cenou okolo 45 korun. Jelikož mými nejlepšími módními poradci jsou moje dcery, nechala jsem se od nich přemluvit na šťavnatě růžový odstín Legally pink. Jak vypadá a jak docílit toho, aby vám vydržel tak dlouho, jako mně? Nahlédněte do blogu http://sunshineday.cz/?p=732.
Krásný slunečný den všem přeje
 
Jana
sunshineday.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account