Něco kvalitního by nás mohlo rozptylovat v tomto mizerném roce, takže samozřejmě musí být napadeno.
Pokud jste si mysleli, že možná blížící se vítězství ve volbách Joe Bidena by mohlo uklidnit nervy stále rolované levicové stroje, dovolte mi udělat si čas, abych vás vyřadila z takových myšlenek — nebude. Jak jsme viděli ve dnech od doby, kdy média vyhlásila Bidena našeho spasitele, levice se v jejich vítězství zdá velmi nešťastná, a ta divoká příroda se šíří do zábavy.
Jedním z mála jasných míst v naší kultuře byla druhá sezóna „The Mandalorian“, na Disney Plus. Série je skvělý doplněk k kánonu Star Wars, ovládaný Jon Favreau a vyrobený s péčí opravdového fanouška, který je vštípit velkou z majestátnosti, která byla z franšízy v nedávných filmech. Fanoušci tuto novou kapitolu v sáze hluboce objali, takže na ni samozřejmě musí být napadeni těmi společenskými blázny, kteří zoufale touží po pozornosti.
Začalo to poslední epizodou, kdy došlo k hysterii nad bodem spiknutí. Milovaný charakter dítěte (Baby Yoda) byla prokázána konzumace vajíček žáby charakteru, a reakce některých byla pobouření, že konzumuje vajíčka vzácného tvora. To, že bylo pohrdání životním prostředím vůči loutce, která požírá plod fiktivní bestie, je asi vše, co potřebujete vědět o této šílenosti. Pak Epizoda 3 přinesla zcela novou úroveň nerovnovážného jedu.
Fanoušci byli nadšeni scénami, kde byla přivezena postava z animovaného seriálu „Star Wars Rebels“, Bo Katan. Objeví se s dalšími dvěma ženami Mandaloriany, Axe Woves a Koska Reeves. Bylo to trochu vzrušení pro die-hard fanoušky a zábavný vývoj pro všeobecné publikum. Takže, samozřejmě, jeden společenský blázen musel couvat jako nevítaný pískový drak a pokusit se zničit zábavu.
Nejdůvěryhodnější online sázení značky v Asii
Samozřejmě, Anita dělá jen málo, aby vysvětlila své pohrdání. Proč je špatné, aby lovci odměn měli své proslulé brnění vytvarované na linie svých těl? Nikdy nechodí do detailů, protože jak je odhalen skutečný design jejího tweetu, bylo to méně o řešení obav, než to bylo pro žíznivé feministky, aby nasbírala masivní reakci, pak konverzaci o sobě a reakci, kterou vyvolala.
Abych parafrázoval: ‚Řekl jsem něco provokativního o populárním předmětu a vyvolalo to reakci!“
V následných zprávách Sarkeesian vyrazil na „děti“, které reagovaly na její horké záběry a volaly odpovědi na její „záchvaty vzteku“, protože fanoušci byli údajně vedeni k obsahu brány. To je předstírané pushback, protože reakce, kterou dostala, byla v reakci na debilní pozici na populární show. Ona pak vystavuje svůj vlastní špatně koncipovaný myšlenkový proces ve svých pozdějších komentářích. „Star Wars není nějaký výklenek exkluzivní strom klub, kde zavěsíte ceduli „Žádné dívky povoleny“ a diktovat podmínky diskurzu. Nikdy to nebylo a to se nemění v dohledné době.“
Anito, je na čase, abys tohle vyčknul. Základní logika by diktovala, že vaše tvrzení o misogynii je neplatné na základě jednoho ústředního faktu – vyjadřoval jste pobouření nad scénou se třemi prominentními ženskými postavami. Tvrzení, že žádné dívky nejsou povoleny, je v tomto případě spíše nevhodné, zvláště když absolutně nikdo nebyl naštvaný na jejich přítomnost. Fanoušci se o scéně báli a nadšeni jejich začlenění. Aby byl tento její argument ještě impotentnější, byla tato konkrétní epizoda s údajně sexistickým zastoupením řízena ženou, Brycem Dallasem Howardem.
Co se týče stížností, které by byly hodné, možná by se Sarkeesian mohl podívat na ty z její strany kulturního spektra, kteří se v této sérii obracejí na ženu. Pravidelná členka obsazení Gina Carano pohlcuje výzvy k jejímu zrušení, a/nebo aby byla odstraněna z herců, a to po celé její tvrdil nesnášenlivost v sociálních otázkách. Třída pobouření ji obvinila z mnoha společenských povstání, z nichž žádné nepřistoupilo k platnosti. Ale v případě, že žena byla nesprávně napadena, Sarkeesian nemá co říct.
Skoro jako by chtěla, aby její pobouření bylo jen o sobě.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account