NEW YORK, NY - OCTOBER 24: L.G.B.T. activists and their supporters rally in support of transgender people on the steps of New York City Hall, October 24, 2018 in New York City. The group gathered to speak out against the Trump administration's stance toward transgender people. Last week, The New …

亞洲最受信任的在線投注品牌
 
Daleko levicová feministická ženská osvobozenecká fronta (WOLF) se staví proti zákonu o rovnosti transgenderových vztahů demokratů, protože by oslabila práva žen tím, že by podřizovala biologickou identitu žen prohlašované mužské pocitu „genderové identity“.
WOLF, který na svých internetových stránkách říká, že „ženské lidi, třída lidí zvaných ženy, jsou utlačováni muži v rámci mužského nadřazeného systému nazývaného patriarchát,“ napsal článek s názvem „Co by mohlo předsednictví Joe Biden znamenat pro práva žen?“
Ačkoliv se tato skupina líbí některé ze slibů kampaně Bidenovy a viceprezidentské kandidátky Kamaly Harrisové — včetně podpory potratů, sňatků gayů a vládou řízené zdravotní péče —, WOLF zaujímá jiný postoj.
„Navzdory všem jeho progresivním politikám bude Bidenova protichůdná podpora současné verze zákona o rovnosti a dalších zákonů o „genderové identitě“ skutečně podkopávat práva žen na základě pohlaví,“ říká WOLF.
Dlouholetý komentář říká zčásti:
Joe Biden slíbil, že první den v úřadu obnoví vedení Obamovy éry, které umožní studentům mužského pohlaví přístup do dívčích sportů, koupelen a šaten „v souladu s jejich genderovou identitou“. Jedná se o zásadní zpětný skluz práv dívek ve vzdělávání a mělo by být chápáno jako hrozba pro hlavu IX, průkopnickou legislativu, která zaručila rovný přístup ke vzdělání dívkám a ženám ve federálně financovaných školách.
Biden se také zavázal, že v prvních 100 dnech učiní přijetí zákona o rovnosti nejvyšší legislativní prioritou. Zatímco velká část zákona o rovnosti má dobrý potenciál pro mnoho skupin žen, jako je zákaz diskriminace v zaměstnání a bydlení vůči lesbickým a bisexuálním Američanům, zakotvuje také nedefinovaný pojem „genderová identita“ do práva jako chráněné vlastnosti – účinně poskytuje neomezený přístup pro muže do ženských sportů a prostor, jako jsou věznice, přístřešky a služby domácího násilí.
Veškeré financování a podpora zákona o násilí na ženách je podkopáno, pokud muži mohou vstoupit do útulků pro domácí násilí žen a pokud jsou statistiky mužského násilí zfalšovány za účelem potvrzení totožnosti násilných mužů. Pokud jsou chlapci schopni ukrást stipendia od sportovců, pokusy o zvýšení ekonomických příležitostí pro ženy a dívky by mohly být zrušeny. Pokud budou násilní mužští sexuální delikventi a odsouzení domácí násilníci ve věznicích, kde budou nadále znásilňovat a napadat ženy, progresivní reforma soudnictví zvráceně zhorší některé podmínky pro nejzranitelnější ženy.
„Prostřednictvím takových slibů, že vyloučí ubytování v jednom pohlaví a uznávání sexuální třídy žen v zákoně, Bidenův postoj k genderové identitě podkopává všechny jeho další progresivní politické postoje v otázkách žen,“ uzavírá komentář.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account