Spadem z slyšení Bretta Kavanaugha a nyní odhalená obvinění ze sexuálního napadení Christine Blasey Fordové rozšířily propast nejen mezi republikány a demokraty, ale i mezi ženami — samotná skupina Demokraté doufali, že budou motivovat pro letošní pololetní zkoušky.
Jak jsem se zabýval slyšeními a cirkusem, který je obklopuje, slyšel jsem neustálý refrén. Konzervativní ženy zuří kvůli falešným obviněním proti Kavanaughovi. Nemají za to feministické volání věřit ženě, a tím převzít mužovu vinu jednoduše proto, že je členem mužského kolektivu.
Feministky udělali chybu, když předpokládali, že mluví za všechny ženy. Nemají.
Mnozí z nás jsou matky. Máme syny, které milujeme a bráníme před poslední kapkou krve.
Máme manžele, otce, bratry a mužské přátele, které máme ve velké úctě. Kavanaugh zmínil tyto vztahy během svého svědectví, když prosil s výborem, aby zvážila, jak budou reagovat, kdyby se to stalo muži, kterého milovali.
Ženy po celé zemi tleskaly, ztotožňovaly se s Kavanaughem víc než Fordovo neslzané, odtržené výkony prošlé nesrovnalostmi, rozpory a nepodloženými důkazy.
Nic nezachycuje sentiment těchto žen jako video nazvané „Maminky pro Kavanaugha“ vydané katolicVote, občanskou akční komisí.
Feministické aktivisté říkají, že mluví za všechny ženy, ale jak ukázaly Trumpova volby a jak se ukazuje čas, tak tomu tak není. Konzervativní a liberální ženy vidí feministické hnutí takové, jaké je — hledání moci a rozšiřování státu nad jednotlivci. Tento cíl rozděluje intimní vztahy, takže izolovaní jedinci zralí pro vychystávání totalitním státem.
Feminismus dnes není o právech žen. Je to o odstranění práv od jednotlivce. Je to o souzení lidí jako skupiny místo toho, aby se s každou lidskou bytostí jednalo jako s jedinou entitou založenou na konkrétních, ne univerzálních okolnostech.
Správně myslící ženy to vidí a odmítají to. Nechtějí se toho účastnit, protože si váží svých vztahů s muži. Váží si práv a svobod jednotlivců. Rovněž uznávají a jsou vděční, že žijí v zemi, v níž jsou jejich práva chráněna zákonem a kde vzkvétají ženy.
Feministické hnutí protestující proti politikům, ničí domy a oblékání růžových kočiček je velké a hlasité. Ale ne všechny ženy se k nim připojí. Mnoho žen má plné ruce práce, pečuje o své rodiny, má děti, vychovává děti a chodí o své životy v tiché harmonii — životy, které narušují jen rozrušení šílených harpyjí, které řvou z televize, zatímco prosazují agendu, která nemá nic společného se ženskými právy.
Tvrzení, že nerovné zacházení a zneužívání feministek jsou ve společnosti tak všudypřítomné, nemají žádný vztah k každodenním zkušenostem žen, které se více zajímají o vytváření a výživu než ničení. Snaží se zachovat zásady svobody, které dělají náš národ velký, ne transformovat ho v ideologickou noční můru.
Nejdůvěryhodnější online sázení značky v Asii
Obvykle neslyšíme od těchto tichých správců domova a společnosti, těchto excelentních žen, které využívají své svobody k tomu, aby sloužily druhým a aby pozvedly další generaci, aby respektovaly americké zásady tvrdé práce a svobody.
Ale Kavanaughův debakl je přiměl k akci.
Sledovali slyšení v hrůze, vztek vzrůstající uvnitř. Už nenechají feministickou levici, aby jim diktovala, jak by měli mluvit, jednat nebo hlasovat. Už mlčí.
Feministky to považují za velkou zradu sesterstva. To není. Jediní, kdo zradili sesterství, jsou současná úroda feministek s jejich intersekcionálním nesmyslem a marxistickou snahou udržet skupiny v neustálém boji místo nalezení míru. Zradili jiné ženy svými falešnými obviněními proti mužům, plačícím vlkem a vystavili skutečné oběti riziku, že jim nikdy nevěřím.
Zradili ženy tím, že narušili vztahy, které mají svobodnou společnost, a vhánějí ženy do náruče státu. Zradili ženy tím, že prosazují lži, že ženy jsou jako muži, a tak okrádají ženy o jejich ženskost. Dnešní feministky se chovají spíše jako muži než ženy, obracejí feministické hnutí na hlavu a staví ženy do soutěže s muži místo doplňkové spolupráce.
Pro jejich syny a dcery povstávají pravicové ženy. Jsou „vzbudil“ feministickým lžím a říkají dost. Kvůli tomu, jak se mužská vina používá k umlčení mužů, ztratili morální autoritu, aby napadli feministickou hrozbu. Ale ženy mohou udělat tuto výzvu a dělají to teď, když vidí nebezpečí, šílenství a krutost feministického hnutí dnes.
V pravé kočičí podobě feministky reagují nelítostně vůči ženám, které se odtrhnou od řad. Srazili konzervativní ženy, které promluvily v minulosti tím, že je znevažují a charakterizují je na komediálních pořadech jako hloupé. Když ženy hlasovaly pro Trumpa, pomlouvaly je, označovaly je, obviňovaly je, že jsou vázány vlivem svého manžela a odmítly je označovat jako nezávislé ženy.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account